Kanada ve veterinerlik

Kanada göçmenlik başvurusu hakkında temel bilgiler aktaracağız
barnievet
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Kanada ve veterinerlik

Okunmamış mesaj gönderen barnievet »

Herkese iyi günler.Benim öğrenmek istediğim Kanadada veterinerlik yapmak için nasıl bir başvuru yapmalıyım.Eşim ve ben 5 yıldır aktif veteriner olarak kendi kliniğimizi işletmekteyiz.Kanada da bu işi yapmak için yatırımcı olarakmı self-employer olarakmı yoksa vasıflı işçi olarakmı göçmenlik başvurusunda bulunmalıyız.Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Kanada ve veterinerlik

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

Sayın Barnievet merhaba,
Öncelikle mesleğiniz Kalifiye personel / İşçi öncelikli meslek listesinde bulunmuyor, bu yüzden Federal Skilled Worker başvurusu yapamıyorsunuz aynı şekilde yine Self-employed kategorisinde de mesleğiniz bulunmamakta.
Sadece Veteriner olarak eğer Parazitoloji alanında biyolog olarak görev yaptıysanız bu anlamda başvurunuzu FSW olarak yapabilme durumu vardır.
Detaylı eğitim, meslek, yabancı dil gibi bilgilerinizi bilemediğimiz için Quebec eyaleti başvuruları içinde şuan birşey söyleyemiyoruz. Bu konu için bize e-mail ile detaylı bilgilerinizi aktarınız. info@bizvekanada.com

Diğer seçimleriniz ticari anlamda Entrepreneur - Girişimci olabilir (Maddi ve şirket gereksenimleri eğer sağlanıyorsa örnek: Yıllık 500.000 Cad ciro) yada Kanada'da bir master yüksek lisans eğitimi ve sonrasında göçmenlik kazanılması olabilir. Yine diğer olası eyalet başvurularınız için bizlere kendiniz ve ailenizin eğitim, mesleki deneyim vs. mailinizi gönderdiğinizde bunlardan oluşabilecek şanslarınızıda size aktarırız.

Ayrıca Kanada'da mesleğinizi yapabilmeniz için mutlaka Kanada Veterinerler odasına kayıt ve bu odaya kayıt içinde ulusal sınavlarına girip kazanmanız gereklidir. Konu ile ilgili detaylı bilgiyide yine vereceğimiz linkten ulaşabilirisiniz. Kanada Veterinerlik
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY

“KANADA GÖÇMENLİK BAŞVURUSU” sayfasına dön