Toronto'ya gelecek olanlardan bir rica..

Kanada'da nerde ne yenir? Kanada'da nereden ne alınır? Kanada'da nereler gezilebilinir? Kanada'da ziyaret edilmesi gereken ve tavsiye edilen yerler... gibi güncel yaşamda bizlere yardımcı olacak bilgileri paylaşacağız
Kullanıcı avatarı
Doruk
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen Doruk »

Toronto'ya gelecek olanlardan bir ricam var. Bana Turkiye'den agrikesici, antibiyotik ve vitamin getirebilecek olan arkadaslara ihtiyacim var... Yardimci olabiliceklerin iletisime gecmelerini rica ederim. Tesekkurler.
ResimResim
Kullanıcı avatarı
Doruk
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

yahu yok mu hayirsever bir vatandasimiz..
ResimResim
Kullanıcı avatarı
nekropsi
AZ DENEYİMLİ ÜYE
AZ DENEYİMLİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen nekropsi »

Sayın Doruk,
Demek ki bu aralar gelen yok yoksa bu forumda olupta yardım etmeyecek insan yok, zaman da biraz çok gelinen bir dönem değil heralde.
ResimResim
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

Sayın Doruk merhaba,
Agrı kesici ve Vitamin konusunda aslında bir sıkıntı yaşamamanız gereklidir. Her türlü ağrı kesici(Narkatör bazlı hariç) ve vitaminler Shoppers,Walmart vs. gibi marketlerde 6-25 CAD arası fiyatlarda rahatlıkla reçetesiz satılmaktadır. Fakat antibiyotik kısmında haklısınız eğer özel acil bir ihtiyacınız söz konusu ise bize e-mail yolu ile ulaşın yakın zamanda bize ulaşacak olanlardan isteyelim sonra size buradan posta yolu ile ulaştıralım.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
Kullanıcı avatarı
Doruk
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

tesekkurler Nekropsi ve excellans... excellans walla yine hizir gibi yetistin.. allah basimizdan eksik etmesin seni.. ya burdaki agri kesici, antibiotik tr'deki gibi degil.. apranax'i ictigim zaman ne agri kaliyor ne bisey... antibiotik desen yine oyle.. hani recete ile falan ugrasmiyayim diye.. burda vitamin almadim ama pahali oldgunu duydum..
ResimResim
taskent
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen taskent »

Merhaba Doruk
BEn haziran sonu gibi geliyorum , eğer o zamana kadar halen ihtiyacın olursa seve seve getriririm
Kullanıcı avatarı
Doruk
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Taskent ilgin icin cok tesekkur ederim. Ilac ihtiyacim kalmadi. Saolsun taner3 dostumuz getirdi. Eger mumkunse 2 kitap getirebilirsen cok cok cok sevinirim. Birincisi Elif Safak "ask" ingilizce versiyonu. Birde Murathan Mungan'in yeni Sairin Romani... Cok tesekkurler.. Hayirli yolculuklar
ResimResim
Kullanıcı avatarı
Doruk
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Taskent bu arada mayis ayinda bir arkadasim gelecek. Kitaplari da o getirecek. Ilginiz icin cok tesekkur ederi. Kolay gelsim. hayirli olsun
ResimResim

“KANADA'DA YEME-İÇME-GÜNLÜK İHTİYAC TAVSİYELERİ” sayfasına dön