Eş sponsorluğu ve Pr portal

Kanada'ya evlilik yolu ile göçmenlik. Başvuru nasıl yapılır? Kanada Evlilik göçmenliği neleri gerektirir? Kanada ve Kanada'ya yada Kanada'dan evlilik yolu ile sponsorluk nasıl başlatılır ve gerekenler nelerdir
savastmz
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Eş sponsorluğu ve Pr portal

Okunmamış mesaj gönderen savastmz »

Merhabalar,

Öncelikle bu forumun oluşmasını sağlayan herkese teşekkür ederim sayenizde çok yararlı bilgiler ediniyoruz.

Ben kanadada yaşıyorum ve evliyim. Eşim bana sponsor oldu ve sponsorluğun kabul edildiğine dair emaili geçen hafta aldım. Daha sonrasında gerekli bilgileri doldurdum ve PR portalda hesabım oluştu. Pr portalda kanadada olduğuma dair decleration’ı submit ettim, pr kartının gönderilmesini istediğim adresi ve pr kartında olması gereken fotoğrafı geçen hafta submit ettim. Aradadan 1 hafta geçmesine rağmen Pr portaldaki durumum hala in review with IRCC durumunda. Bu bir sorun olduğunu gösterir mi ve aşağı yukarı zaman approved oluyor ? Ordaki bölümler aprroved olduğunda mı pr kartı gönderiliyor ? Çünkü bir kaç kişinin pr kartları pr portaldaki durum hala in review olmasına rağmen gönderilmiş.

Ek bir bilgi,

Application number girerek kontrol ettiğimiz tool sitede ise hala daha Sponsorluğun kabul edildiği yazmıyor. Sanırım tool sitesininde güncellenmesi zaman alıyor.

Umarım sorularımı cevaplarsınız , şimdiden teşekkür ederim
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Re: Eş sponsorluğu ve Pr portal

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

savastmz yazdı: Aralık 16, 2022, 9:10 pm Merhabalar,

Öncelikle bu forumun oluşmasını sağlayan herkese teşekkür ederim sayenizde çok yararlı bilgiler ediniyoruz.

Ben kanadada yaşıyorum ve evliyim. Eşim bana sponsor oldu ve sponsorluğun kabul edildiğine dair emaili geçen hafta aldım. Daha sonrasında gerekli bilgileri doldurdum ve PR portalda hesabım oluştu. Pr portalda kanadada olduğuma dair decleration’ı submit ettim, pr kartının gönderilmesini istediğim adresi ve pr kartında olması gereken fotoğrafı geçen hafta submit ettim. Aradadan 1 hafta geçmesine rağmen Pr portaldaki durumum hala in review with IRCC durumunda. Bu bir sorun olduğunu gösterir mi ve aşağı yukarı zaman approved oluyor ? Ordaki bölümler aprroved olduğunda mı pr kartı gönderiliyor ? Çünkü bir kaç kişinin pr kartları pr portaldaki durum hala in review olmasına rağmen gönderilmiş.

Ek bir bilgi,

Application number girerek kontrol ettiğimiz tool sitede ise hala daha Sponsorluğun kabul edildiği yazmıyor. Sanırım tool sitesininde güncellenmesi zaman alıyor.

Umarım sorularımı cevaplarsınız , şimdiden teşekkür ederim
Sayin Savastmz merhaba,
Bir sure icinde elektronik E-COPR belgenizi alacaksaniz, PR kart basimi bu adimdan sonra baslayacak olup yine PR kartinizin basimi ile ve gonderilmesi ile ilgili bilgi emailini alacaksiniz. Portaldaki Inreview kismina takilmayin. Herhangi bir sorun bu asamada sadece resmin uygunsuzlugu ile alakali olabilir. Oda yine ayrica size bilgi verilip yenisi talep edilir.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY

“KANADA GÖÇMENLİK BAŞVURUSU-EVLİLİK, EŞ YOLU İLE-SPONSORING YOUR FAMILY” sayfasına dön