İş değişikliği ve sponsorluk sürecine etkisi

Kanada'ya evlilik yolu ile göçmenlik. Başvuru nasıl yapılır? Kanada Evlilik göçmenliği neleri gerektirir? Kanada ve Kanada'ya yada Kanada'dan evlilik yolu ile sponsorluk nasıl başlatılır ve gerekenler nelerdir
resimli
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

İş değişikliği ve sponsorluk sürecine etkisi

Okunmamış mesaj gönderen resimli »

Merhaba Sayın Excellans
Aralık ayı outland başvuru sahibiyiz ve Marttaki dosya transferinden bu yana herhangi bir güncelleme gelmedi.Sponsor olan kişi daha iyi maaş ve pozisyon için farklı bir şirketle devam etmek istiyor.Haliyle yaşadığı eyalet de değişeceğinden bu durumun sponsorluk sürecine olumsuz etkisi var mı bilmek istiyoruz.Endişeliyiz.Sonuçlanana kadar beklemeli miyiz?Sadece adres değişikliği yeterli mi bilgi verirseniz çok mutlu oluruz.Bu sorunun cevabını forumda bulamadım.Umarım cevabı başka kişilere de yardımcı olur.Teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Re: İş değişikliği ve sponsorluk sürecine etkisi

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

resimli yazdı: Mayıs 26, 2019, 12:34 am Merhaba Sayın Excellans
Aralık ayı outland başvuru sahibiyiz ve Marttaki dosya transferinden bu yana herhangi bir güncelleme gelmedi.Sponsor olan kişi daha iyi maaş ve pozisyon için farklı bir şirketle devam etmek istiyor.Haliyle yaşadığı eyalet de değişeceğinden bu durumun sponsorluk sürecine olumsuz etkisi var mı bilmek istiyoruz.Endişeliyiz.Sonuçlanana kadar beklemeli miyiz?Sadece adres değişikliği yeterli mi bilgi verirseniz çok mutlu oluruz.Bu sorunun cevabını forumda bulamadım.Umarım cevabı başka kişilere de yardımcı olur.Teşekkürler.
Sayın Resimli merhaba,
Sponsorluk dosyanız sponsorluk onay surecini gectiği için bir sorun olmayacktır. Sadece sponsorunuz CIC - bakanlıgımız üzerinden adres değişikliği yapacaktır. Dosyanızdaki süre kısmı ise konsoloslugun yogunlugu ile direkt alakalıdır. İleriki haftalarda dosyanız mutlaka ilerleyecektir ve sonuclanacaktır.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
resimli
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Re: İş değişikliği ve sponsorluk sürecine etkisi

Okunmamış mesaj gönderen resimli »

Teşekkür ederim Sayın Excellans.
Ecelik
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

sponsorluk sürecine etkisi

Okunmamış mesaj gönderen Ecelik »

Merhabalar sayın Excellans sorum bana bugün bir mail geldı parmak izi ıcın parayatırdım 85 cad dünde hastane raporu ıcın gıtmıstım yolladım bundan sonrakı surec nedır bıgılendırebilirmisiniz lütfen ve parmak ızını nezaman veremem gerek
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Re: sponsorluk sürecine etkisi

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

Ecelik yazdı: Ekim 22, 2019, 1:32 am Merhabalar sayın Excellans sorum bana bugün bir mail geldı parmak izi ıcın parayatırdım 85 cad dünde hastane raporu ıcın gıtmıstım yolladım bundan sonrakı surec nedır bıgılendırebilirmisiniz lütfen ve parmak ızını nezaman veremem gerek
Sayın Ecelik merhaba,
Parmak izini 30 gün içinde vermelisiniz. Bu adımlardan sonra ise, dosyanız normal seyrinde olup yogunluk sırasına göre sonuclandırılacaktır.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY

“KANADA GÖÇMENLİK BAŞVURUSU-EVLİLİK, EŞ YOLU İLE-SPONSORING YOUR FAMILY” sayfasına dön