WES Odeme Problemi

Kanada göçmenlik başvurusu, express entry hakkında detaylı bilgiler.
bakterix
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

WES Odeme Problemi

Okunmamış mesaj gönderen bakterix »

Merhaba;

esim ile birlikte Kanada Gocmenlik Basvurusu yapacaz (Esim asil basvuru sahibi olacak). Diplomalarimizin ikiside yurtdisi oldugu icin hem ingilizce hemde okudugumuz universitelerin ana dilleri yazmis oldugundan sadece apostil yaptirdik ve WES'e kayit olduk. Butun adimlari dogru sekilde ilerledik, fakat; oncelikle kredi karti ile odeme yapmak istedim esimin WES hesabinda ama 2 adet kreti kartimin hic birisini kabul etmedi, adres ile ilgili problem oldugunu belirtti surekli. (ilgili adresi hem banka hemde ekstre adreslerini deneyerek defalarca tekrarladim). Daha sonra western union ile odemeyi sectim fakat burada da bana sadece bir bankani bilgilerini verdi ama ben kendi banka hesabimin online kisminda western union secenegine girdgimide benden sadece alici adi ve soyadi - ulke ve para birimini istiyor. Bu sorunlarla daha once karsilasan arkadaslarimiz oldu mu acaba? Odeme kismini bir turlu asamiyoruz nedense. Suanda Azerbaycan Baku'de ikamet ediyoruz, belki cok dusuk bir ihtimalde olsa buranin IP.sini gorup Turkiye bankalari ile odeme yapmak istedigim icin kabul etmiyor diye dusundum fakat buradaki bir kartlada denedim yinede almadi odemeyi. Dilerseniz WES'in bana vermis oldugu western union bilgilerini iceren gorselide paylasabilirim. Bu konuda yardimci olabilirseniz cok memnun olurum.

“KANADA GOCMENLIK BASVURUSU EXPRESS ENTRY” sayfasına dön