Evlilik yolu ile Pr almak

Kanada'ya evlilik yolu ile göçmenlik. Başvuru nasıl yapılır? Kanada Evlilik göçmenliği neleri gerektirir? Kanada ve Kanada'ya yada Kanada'dan evlilik yolu ile sponsorluk nasıl başlatılır ve gerekenler nelerdir
mrmh90
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Evlilik yolu ile Pr almak

Okunmamış mesaj gönderen mrmh90 »

Sayın Excellans merhaba,

Montrealde ikamet etmekteyim. Turist vizemi uzatmayı red ettiler daha sonra restoration of status e başvurdum cevabının gelmesine 15-20 gün kaldı bu arada spousal olarak PR başvurum var orda da faydalı link içeren mail elime ulaştı. Eğer Pasaport talebim yapılmadan veya yapıldıktan hemen sonra restoration red edilirse ne yapmam gerekir? Bu başvurum PR almama engel teşkil eder mi?
Faydalı link mesajını Eylül 13te aldım ne kadar sürede pasaport talebim ulaşır?

Teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Re: Evlilik yolu ile Pr almak

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

mrmh90 yazdı: Eylül 24, 2018, 8:13 pm Sayın Excellans merhaba,

Montrealde ikamet etmekteyim. Turist vizemi uzatmayı red ettiler daha sonra restoration of status e başvurdum cevabının gelmesine 15-20 gün kaldı bu arada spousal olarak PR başvurum var orda da faydalı link içeren mail elime ulaştı. Eğer Pasaport talebim yapılmadan veya yapıldıktan hemen sonra restoration red edilirse ne yapmam gerekir? Bu başvurum PR almama engel teşkil eder mi?
Faydalı link mesajını Eylül 13te aldım ne kadar sürede pasaport talebim ulaşır?
Teşekkürler.
Sayın Mrmh90 merhaba,
Her iki dosya kendisinden özgür olarak değerlendirilir. Eger pr sonuc diğerinden önce gelir ise yapmanız gereken COPR evraklarınız ile Montreal hava alanına gitmek yada en yakın Immigration ofise gidip sonuclandırmak olmalıdır.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
mrmh90
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen mrmh90 »

Sayın Excellans merhaba,

Eğer Pr sonucundan önce restoration red gelirse ne yapmam lazım? Kanadadan çık derlerse ve çıkmazsam daha sonra COPR evraklarım ile işlem yaparken sorun yaşar mıyım ?
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

mrmh90 yazdı: Eylül 25, 2018, 5:14 pm Sayın Excellans merhaba,

Eğer Pr sonucundan önce restoration red gelirse ne yapmam lazım? Kanadadan çık derlerse ve çıkmazsam daha sonra COPR evraklarım ile işlem yaparken sorun yaşar mıyım ?
Implied status durumunuzda olacagınız için bir sorun teşkil etmeyecektir. '' Implied status is defined as a foreign national being allowed to remain in Canada, even if their previous permit or visa has expired. This is permitted because they are awaiting the decision of a new application or an application to extend their stay''
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY

“KANADA GÖÇMENLİK BAŞVURUSU-EVLİLİK, EŞ YOLU İLE-SPONSORING YOUR FAMILY” sayfasına dön