2 YILLIK SERTİFKA PROGRAMI

Kanada göçmenlik başvurusu hakkında temel bilgiler aktaracağız
Dguven
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

2 YILLIK SERTİFKA PROGRAMI

Okunmamış mesaj gönderen Dguven »

Merhaba sevgili Excellans ,
Eşimi Kanada'da 2 yıllık bir post graduate programına kayıt yaptırmak istiyoruz. Eşim ile birlikte ben ve 2 yaşındaki kızımız da dependent vize ile gelmeyi düşünüyoruz. Gerekli IELTS puanı var. (ingilizce seviyesi oldukça iyi düzeyde)ve bu 2 yıl için gerekli yaşam masraflarımızı karşılayabilecek gelirimizi hesabımızda gösterebileceğiz ancak bu parasal kaynağı ev satıp oluşturacağız. Yani para hesaba bir anda girecek. Sizce vize reddi alırmıyız?
Eşim 10 yıldır bankada çalışıyor, şu anda bir bankanın genel md.lüğünde üst düzey yönetici konumunda. Ben de kimyagerim. Herikimiz de 37 yaşındayız. Gelmek için daha başka nasıl bir yöntem izlemeliyiz, çok fazla riske girmek istemiyoruz.
Resmi siteden nitelikli göçmen başvuru skorumuz 400 civarında. Yani nitelikli göçmen olma şansımız bu skorla zor, ya da bu skoru artırabileceğimiz başka yöntemler tavsiye edermisiniz?

Teşekkürler
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Re: 2 YILLIK SERTİFKA PROGRAMI

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

Dguven yazdı: Ağustos 29, 2018, 4:56 pm Merhaba sevgili Excellans ,
Eşimi Kanada'da 2 yıllık bir post graduate programına kayıt yaptırmak istiyoruz. Eşim ile birlikte ben ve 2 yaşındaki kızımız da dependent vize ile gelmeyi düşünüyoruz. Gerekli IELTS puanı var. (ingilizce seviyesi oldukça iyi düzeyde)ve bu 2 yıl için gerekli yaşam masraflarımızı karşılayabilecek gelirimizi hesabımızda gösterebileceğiz ancak bu parasal kaynağı ev satıp oluşturacağız. Yani para hesaba bir anda girecek. Sizce vize reddi alırmıyız?
Eşim 10 yıldır bankada çalışıyor, şu anda bir bankanın genel md.lüğünde üst düzey yönetici konumunda. Ben de kimyagerim. Herikimiz de 37 yaşındayız. Gelmek için daha başka nasıl bir yöntem izlemeliyiz, çok fazla riske girmek istemiyoruz.
Resmi siteden nitelikli göçmen başvuru skorumuz 400 civarında. Yani nitelikli göçmen olma şansımız bu skorla zor, ya da bu skoru artırabileceğimiz başka yöntemler tavsiye edermisiniz?
Teşekkürler
Sayın Dguven merhaba,
destek ekibi sizlerle iletişim kuracaktır.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
radon
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Re: 2 YILLIK SERTİFKA PROGRAMI

Okunmamış mesaj gönderen radon »

Sn Excellans , destek ekibiniz ile şahsıma ulaşım yapabilirmisiniz .. teşekkürler

“KANADA GÖÇMENLİK BAŞVURUSU” sayfasına dön