Öğrenim yoluyla başvuru

Kanada göçmenlik başvurusu hakkında temel bilgiler aktaracağız
ozii
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Öğrenim yoluyla başvuru

Okunmamış mesaj gönderen ozii »

Merhaba,2002 akdeniz üni.teknik bilimler meslek yüksek okulu(onlisan) mezunuyum. WES E denklik icin Basvuru yapicam ama denklik verirler mi onlisans a bilemiyorum.Evliyim.ingilizce seviyem B2. A2 seviyesinde almancam var. Suan kendi guzellik salonumda Eşimle birlikte çalışıyoruz.Esim Kuafor kalfalık belgesi var. Ustalık belgesi de alabiliyor.ancak ortaokul terk. Şuan açık öğretimde öğrenci. Ingilizce icin kursa gidicek.2005-2013 yılları aralığında uçuş hostesliği yaptım.

Asıl soruma gelince;
Kanada da 1 veya 2 yıllık community collage eğitimi alarak öğrenci vizesi yoluyla göçmenlik programına başvurmayı düşünüyorum.gerekli IELTS ve Tes FRANSIZCA dil yeterlilik sınavlarına girmeyi planlıyorum.
*bu şekilde kabul gördüğüm bir üniversiteden (community collage)öğretimimi tamamladıktan sonra göçmenlik programına basvurabiliyormuyum?
* öğrenci vizesiyle gittiğimde eşime de benimle gelme ve calisma hakkı tanınıyor mu?
Bu tür konularda yani GOCMENLIK programıyla ilgili nasıl destek alabiliriz? Şimdiden ilginize teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Re: Öğrenim yoluyla başvuru

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

ozii yazdı: Ekim 15, 2017, 8:26 am Merhaba,2002 akdeniz üni.teknik bilimler meslek yüksek okulu(onlisan) mezunuyum. WES E denklik icin Basvuru yapicam ama denklik verirler mi onlisans a bilemiyorum.Evliyim.ingilizce seviyem B2. A2 seviyesinde almancam var. Suan kendi guzellik salonumda Eşimle birlikte çalışıyoruz.Esim Kuafor kalfalık belgesi var. Ustalık belgesi de alabiliyor.ancak ortaokul terk. Şuan açık öğretimde öğrenci. Ingilizce icin kursa gidicek.2005-2013 yılları aralığında uçuş hostesliği yaptım.

Asıl soruma gelince;
Kanada da 1 veya 2 yıllık community collage eğitimi alarak öğrenci vizesi yoluyla göçmenlik programına başvurmayı düşünüyorum.gerekli IELTS ve Tes FRANSIZCA dil yeterlilik sınavlarına girmeyi planlıyorum.
*bu şekilde kabul gördüğüm bir üniversiteden (community collage)öğretimimi tamamladıktan sonra göçmenlik programına basvurabiliyormuyum?
* öğrenci vizesiyle gittiğimde eşime de benimle gelme ve calisma hakkı tanınıyor mu?
Bu tür konularda yani GOCMENLIK programıyla ilgili nasıl destek alabiliriz? Şimdiden ilginize teşekkür ederim.
Sayın Ozii merhaba;
1- Kanada eğitiminizi tamamlamak size göçmenlik başvurunuzda ekstra puan kazandırır.
2- Tam zamanlı öğrenci iznine sahip oldugunuzda diğer eşinde açık çalışma iznine başvuru yapma hakkı vardır.
3- destek@bizvekanada.com
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY

“KANADA GÖÇMENLİK BAŞVURUSU” sayfasına dön