Göçmenlik için Sağlık Taraması

Kanada göçmenlik başvurusu hakkında temel bilgiler aktaracağız
zeynep34
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Göçmenlik için Sağlık Taraması

Okunmamış mesaj gönderen zeynep34 »

Merhaba
29 yaşında, 5 yıldır kamuda görev yapan bir Veteriner Hekimim. Şu anda ielts ' e yoğunlaşmış durumdayım. Göçmenlik için bazı endişelerim doğdu. Sebebi küçük kızlarının sağlık problemi olan bir Amerikalı ailenin red cevabı alması. 5 yıldır MS hastasıyım düzenli ilaç kullanıyorum fakat bir arazım yok, kullandığım ilaçlar oldukça pahalı, sgk tamamını karşılıyor tabi. Kanada için bu durumum, kullandığım ilaç sebebiyle sosyal ve sağlık hizmetlerde ''aşırı kullanım talebi'' yaratır mı? Kanada'da çok fazla MSli hasta var bunu biliyorum ama göçmen alırken bu bir problem teşkil eder mi çok merak ediyorum. Bu durum da tüm motivasyonumu sömürüyor.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Re: Göçmenlik için Sağlık Taraması

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

zeynep34 yazdı: Eylül 7, 2017, 12:31 pm Merhaba
29 yaşında, 5 yıldır kamuda görev yapan bir Veteriner Hekimim. Şu anda ielts ' e yoğunlaşmış durumdayım. Göçmenlik için bazı endişelerim doğdu. Sebebi küçük kızlarının sağlık problemi olan bir Amerikalı ailenin red cevabı alması. 5 yıldır MS hastasıyım düzenli ilaç kullanıyorum fakat bir arazım yok, kullandığım ilaçlar oldukça pahalı, sgk tamamını karşılıyor tabi. Kanada için bu durumum, kullandığım ilaç sebebiyle sosyal ve sağlık hizmetlerde ''aşırı kullanım talebi'' yaratır mı? Kanada'da çok fazla MSli hasta var bunu biliyorum ama göçmen alırken bu bir problem teşkil eder mi çok merak ediyorum. Bu durum da tüm motivasyonumu sömürüyor.
Sayın Zeynep34 merhaba,
Öncelikle geçmiş olsun dileriz. Ve üzülerek bildiririzki bu rahatsızlıgınız göçmenlik başvurunuzu ve bununla beraber sonucu etkilyecektir. 2008 yılından itibaren çeşitli saglık bozuklukları keşfedilen kişi yada aile bireylerinin hiç biri olumlu göçmenlik sonuçlandırması yapamamıştır. Buradaki tek şansınız olası başvuru masraflarını karşılamayı düşünüp çok düşük olan şansınızı denemek olacaktır.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
zeynep34
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Re: Göçmenlik için Sağlık Taraması

Okunmamış mesaj gönderen zeynep34 »

Teşekkür ederim cevabınız için. Sanırım deneyeceğim.

“KANADA GÖÇMENLİK BAŞVURUSU” sayfasına dön