Kanada vize görüşme sonucu

Kanada'ya evlilik yolu ile göçmenlik. Başvuru nasıl yapılır? Kanada Evlilik göçmenliği neleri gerektirir? Kanada ve Kanada'ya yada Kanada'dan evlilik yolu ile sponsorluk nasıl başlatılır ve gerekenler nelerdir
Gkckrts
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Kanada vize görüşme sonucu

Okunmamış mesaj gönderen Gkckrts »

Ben 1 senedir evliyim. Eşim kanada da yaşıyor. Bana sponsor oldu 2mayıs 2016 da tercüman kanada da evraklarımı teslim etti ve 13 haziranda ankaraya geldi evraklarım. 18 temmuzda benden ekstra evrak istediler ve hemen gönderdim. 2 kasımda mail geldi ankaraya görüşmeye çağırdılar. 24 kasım 2016da görüşmeye gittim ve bu görüşmede benden yine evrak istemişlerdi götürdüğüm evrakların bi kısmını aldılar. Fakat bana hala ne olumlu ne olumsuz hiç bir cevap gelmedi. Daha ne kadar süre beklemem gerekiyor sizce. Şimdiden teşekkürler
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Re: Kanada vize görüşme sonucu

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

Gkckrts yazdı:Ben 1 senedir evliyim. Eşim kanada da yaşıyor. Bana sponsor oldu 2mayıs 2016 da tercüman kanada da evraklarımı teslim etti ve 13 haziranda ankaraya geldi evraklarım. 18 temmuzda benden ekstra evrak istediler ve hemen gönderdim. 2 kasımda mail geldi ankaraya görüşmeye çağırdılar. 24 kasım 2016da görüşmeye gittim ve bu görüşmede benden yine evrak istemişlerdi götürdüğüm evrakların bi kısmını aldılar. Fakat bana hala ne olumlu ne olumsuz hiç bir cevap gelmedi. Daha ne kadar süre beklemem gerekiyor sizce. Şimdiden teşekkürler
Sayın Gkckrts merhaba,
Öncelikle görüşme esnasında ve görüşmenin ana hatlarının ne oldugunu ve görevlinin hangi neden yada nedenlerle sizle görüşme geregi duydugu konularını bilmeden yorum yapmanın bir degeri olmayacaktır. Ancak, genel pencereden bakılacak olursak; Görevli başvurunuz incelenmesi sonucunda evliliğiniz ve bununla beraber ilişkiniz hakkında bazı cekincelere sahip olmuş ve bu yüzdende sizin ile görüşme talep etmiştir. Eger, bu görüşmede kendisini ikna etmiş ve yine istenilen dökümanlarla da bunu tasidklemiş iseniz dosyanız olumlu şekilde yakın bir zaman içinde sonuclandırılacaktır. Eğer, hayır görüşme sırasında ve sonrasında görevli suphelerinde sabit kalmış ise üzülerek belirtirizki kendisi dosyanızı refuse edebilir ve bu bilgide sponsorunuza ve size yine bildirilir.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
Gkckrts
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen Gkckrts »

Evliliğimin gerçek olup olmadığına dair sorular soruldu. Görücü usulüyle evlendiğim için ve bir çok sahte evlilik olduğu için onun bir çok soru sormaları normal fakat 2 ay oldu olumlu olumsuz haber için yeterli süreç değil mi
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

Gkckrts yazdı:Evliliğimin gerçek olup olmadığına dair sorular soruldu. Görücü usulüyle evlendiğim için ve bir çok sahte evlilik olduğu için onun bir çok soru sormaları normal fakat 2 ay oldu olumlu olumsuz haber için yeterli süreç değil mi
Sayın Gkckrts merhaba,
Süre konusunda ne yazıkki konsoloslugun yogunluguna göre degisen bir yapılanma ve sonuclandırma bulunmaktadır. Bu yüzden cevap her anda gelebilir yada zaman alabilir. Sponsor olan eşiniz kendi emaillerinide devamlı kontrol etsin.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY

“KANADA GÖÇMENLİK BAŞVURUSU-EVLİLİK, EŞ YOLU İLE-SPONSORING YOUR FAMILY” sayfasına dön