Kanda'ya Evlilik Yolu ile Göçmenlik

Kanada'ya evlilik yolu ile göçmenlik. Başvuru nasıl yapılır? Kanada Evlilik göçmenliği neleri gerektirir? Kanada ve Kanada'ya yada Kanada'dan evlilik yolu ile sponsorluk nasıl başlatılır ve gerekenler nelerdir
bekir85
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen bekir85 »

Merhabalar
Eşim kanadalı(Toronto) 4 senedir beraberiz göçmenlik için başvuru yaptık bütün evraklarımı tamamladım Ankaraya sağlık muayeneside gittim onlar kendilerinin sağlık raporunu gönderceklerini söylediler ve bana barkodu olan bir evrak verdiler. yalnız sağlık raporumun kanadaya daha önce ulaştığını sanıyorum çünkü diğer evraklarımı biraz geç gitti. hemen onlarıda ups ile gönderdim ve teslim aldıkarını öğrendim ups kargodan. 3 hafta geçti ses soluk yok bildiğim kadarıyla eşime bir mail geliyormuş ve ordaki bilgiler dahilinde takip edebiliyormuşuz. ne yapmam gerekiyor neden cevap gelmedi anlamadım?
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

bekir85 yazdı:Merhabalar
Eşim kanadalı(Toronto) 4 senedir beraberiz göçmenlik için başvuru yaptık bütün evraklarımı tamamladım Ankaraya sağlık muayeneside gittim onlar kendilerinin sağlık raporunu gönderceklerini söylediler ve bana barkodu olan bir evrak verdiler. yalnız sağlık raporumun kanadaya daha önce ulaştığını sanıyorum çünkü diğer evraklarımı biraz geç gitti. hemen onlarıda ups ile gönderdim ve teslim aldıkarını öğrendim ups kargodan. 3 hafta geçti ses soluk yok bildiğim kadarıyla eşime bir mail geliyormuş ve ordaki bilgiler dahilinde takip edebiliyormuşuz. ne yapmam gerekiyor neden cevap gelmedi anlamadım?
Sayın Bekir85 merhaba,
Oncelikle eşinizin sponsorluk onay süresi 43 gündür. Bunun üzerinden takiplerinizi gercekleştirebilirsiniz.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY

“KANADA GÖÇMENLİK BAŞVURUSU-EVLİLİK, EŞ YOLU İLE-SPONSORING YOUR FAMILY” sayfasına dön