EŞİMLE VİZE BAŞVURUSU HAKKINDA

Burada sizlerle Kanada'ya Turist, geçici ziyaretçi, kısa süreli öğrenci olarak gitmek için gerekli olan TRV- Temporary Visa - Geçici ikamet vizesi hakkında merak ettikleriniz, paylaşımlarınız hakkında konuşacağız.Kanada'ya Turist Vizesi, Kanada'ya Öğrenci Vizesi, Kanada işçi - çalışma vizesi, Kanada tek girişli vize, Kanada çok girişli vize
talhabas
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen talhabas »

Merhabalar öncelikle böyle harika bir oluşum için binlerce kez teşekkür.Kafamıza takılan her şeyi bu siteden öğrenebiliyoruz.Eşim Humber College da 1 yıllık TESL eğitimi için kabul aldı.Ben de 6 aylık dil okulu ile vizeye başvuracağım ve birlikte gideceğiz.Sorum şu.Neticede ikimizinde %50 red yeme ihtimali var ama benim %ellim daha yüksek.4 yıllık üniversitem bu yaz stajımla bitecek ama vizeye başvururken hala öğrenci olacağım ve askerliğimi de yapmadım.Dekanla konuştum 1 dersi eksik onu verince mezun olabilir diye yazı alacağım imzalı mühürlü.Banka hesabımızda göstereceğimiz 100 bin tl gibi bi para var önce birimiz sonra diğerimiz başvururken bu para başvuranın hesabında olacak.Şİmdi önce ben mi başvurursam daha mantıklı yoksa o mu bilemedim.Yani o başvurursa sonra ben gidersem onun eşi oldugumu bilecekler.Ki work permitinden faydalanabilmem için bildirmesi gerekiyor zaten benimde geleceğimi.Önce ben alsam daha mı mantıklı?Ya da aynı anda mı başvurmalıyız.Ama ne yapsak geri dönmeyeceğimiz kokuyor buram buram.Çünkü TESL uluslararası ingilizce öğretmenliği yapmak için gereken sertifika.Benim 6 aydır bir şirketim var ve düzenli verdi ödüyorum.Bİrde üniv var.Geri döneceğime inanırlar mı? Ne yapalım. Help me please..
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

talhabas yazdı:Merhabalar öncelikle böyle harika bir oluşum için binlerce kez teşekkür.Kafamıza takılan her şeyi bu siteden öğrenebiliyoruz.Eşim Humber College da 1 yıllık TESL eğitimi için kabul aldı.Ben de 6 aylık dil okulu ile vizeye başvuracağım ve birlikte gideceğiz.Sorum şu.Neticede ikimizinde %50 red yeme ihtimali var ama benim %ellim daha yüksek.4 yıllık üniversitem bu yaz stajımla bitecek ama vizeye başvururken hala öğrenci olacağım ve askerliğimi de yapmadım.Dekanla konuştum 1 dersi eksik onu verince mezun olabilir diye yazı alacağım imzalı mühürlü.Banka hesabımızda göstereceğimiz 100 bin tl gibi bi para var önce birimiz sonra diğerimiz başvururken bu para başvuranın hesabında olacak.Şİmdi önce ben mi başvurursam daha mantıklı yoksa o mu bilemedim.Yani o başvurursa sonra ben gidersem onun eşi oldugumu bilecekler.Ki work permitinden faydalanabilmem için bildirmesi gerekiyor zaten benimde geleceğimi.Önce ben alsam daha mı mantıklı?Ya da aynı anda mı başvurmalıyız.Ama ne yapsak geri dönmeyeceğimiz kokuyor buram buram.Çünkü TESL uluslararası ingilizce öğretmenliği yapmak için gereken sertifika.Benim 6 aydır bir şirketim var ve düzenli verdi ödüyorum.Bİrde üniv var.Geri döneceğime inanırlar mı? Ne yapalım. Help me please..
Merhaba,
Sorunuz ilk yazdıgınız konu içinde cevaplanmıştır.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY

“KANADA ÖĞRENCİ VİZESİ, KANADA ZİYARETÇİ VİZESİ HAKKINDA” sayfasına dön