LMIA basvuru ucreti

Kanada göçmenlik başvurusu hakkında temel bilgiler aktaracağız
cebeca
AZ DENEYİMLİ ÜYE
AZ DENEYİMLİ ÜYE

LMIA basvuru ucreti

Okunmamış mesaj gönderen cebeca »

Merhaba,

Normal sartlarda da LMIA icin basvuru ucreti $1000 olmasi gerekiyor, bununla birlikte LMIA alacak kisi LMIA'yi Express Entry sisteminde kullanacak ise yine de isveren bu $1000 odemek zorunda mi acaba?

Tesekkurler.

Saygilarimla.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

LMIA basvuru ucreti

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

cebeca yazdı:Merhaba,

Normal sartlarda da LMIA icin basvuru ucreti $1000 olmasi gerekiyor, bununla birlikte LMIA alacak kisi LMIA'yi Express Entry sisteminde kullanacak ise yine de isveren bu $1000 odemek zorunda mi acaba?

Tesekkurler.

Saygilarimla.
Sayın Cebeca merhaba, eger iş teklifiniz tarımsal alanda degil ise evet işveren $1000 basvuru ücretini ödemesi gerekmektedir.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
cebeca
AZ DENEYİMLİ ÜYE
AZ DENEYİMLİ ÜYE

LMIA basvuru ucreti

Excellans yazdı:
cebeca yazdı:Merhaba,

Tesekkurler.

Saygilarimla.
Sayın Cebeca merhaba, eger iş teklifiniz tarımsal alanda degil ise evet işveren $1000 basvuru ücretini ödemesi gerekmektedir.
Sayin Excellans merhaba,

Cevabiniz icin tesekkur ederim.

Sizin belirttiginiz uyari sanirim yapacagim alintinin ikinci bolumunde mevcut, peki ilk cumle tam olarak neyi ifade etmektedir acaba, cevaplayabilirseniz cok memnun olurum.

Tesekkurler,

"""Note: The processing fee does not apply to employers choosing only to support a foreign national's application for a permanent resident visa.

The LMIA processing fee does not apply to higher-skilled positions related to on-farm primary agriculture such as farm managers/supervisors and specialized livestock workers (specifically National Occupational Classification (NOC) codes 8251, 8252, 8253, 8254 and 8256)."""
cebeca
AZ DENEYİMLİ ÜYE
AZ DENEYİMLİ ÜYE

LMIA basvuru ucreti

Bir de bu basligin normal sureclerden ne farki var acaba?

Burada da LMIA gerekiyor, normal sekilde Express Entry'den farki nedir acaba?

"Hire a skilled worker to support their permanent residency "

http://www.esdc.gc.ca/en/foreign_worker ... tment.page

Cevaplariniz icin cok tesekkur ederim.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

LMIA basvuru ucreti

cebeca yazdı:Bir de bu basligin normal sureclerden ne farki var acaba?

Burada da LMIA gerekiyor, normal sekilde Express Entry'den farki nedir acaba?

"Hire a skilled worker to support their permanent residency "

http://www.esdc.gc.ca/en/foreign_worker ... tment.page

Cevaplariniz icin cok tesekkur ederim.
Sayın Cebeca merhaba,

LMIA'lı permanent resident support ile express entry farkı şu. LMIA'lı basvuruda kişi ulkeye Temporary Worker olarak gelir ve şartları yerine getirdiginde sponsoru ile birlikte PR olur. Express Entry de ise kişi direkt ülkeye PR olarak gelir.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
curious
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

LMIA basvuru ucreti

Okunmamış mesaj gönderen curious »

Merhabalar ,

SAnırım dogru baslık altında değil sorum ama ilk defa giriş yaptıgım için uygun baslık göremedim . Umarım iletişim kurabilirim . Vancouver'da calısmak istiyorum. Odtu kimya mezunuyum ve bir sene tekstil sektorunde calıstım . Sonrasında ise Ingilizce ögretmenliğine gecis yaptım , halen de devam ediyorum . İngilizce öğretmeni olarak iş bulmam cok zor , hem ana dilleri İngilizce hem de diplomam İngilizce öğretmenliği üzerine değil. Kimya sektorunde iş arıyorum ama tecrubem az oldugu için ve ustunden uzun yıllar gectiği için zor bir surec. Soruma gelince eğer iş bulabilirsem , sürec nasıl işliyor ? İlginiz için simdiden teşekkürler .
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

LMIA basvuru ucreti

curious yazdı:Merhabalar ,

SAnırım dogru baslık altında değil sorum ama ilk defa giriş yaptıgım için uygun baslık göremedim . Umarım iletişim kurabilirim . Vancouver'da calısmak istiyorum. Odtu kimya mezunuyum ve bir sene tekstil sektorunde calıstım . Sonrasında ise Ingilizce ögretmenliğine gecis yaptım , halen de devam ediyorum . İngilizce öğretmeni olarak iş bulmam cok zor , hem ana dilleri İngilizce hem de diplomam İngilizce öğretmenliği üzerine değil. Kimya sektorunde iş arıyorum ama tecrubem az oldugu için ve ustunden uzun yıllar gectiği için zor bir surec. Soruma gelince eğer iş bulabilirsem , sürec nasıl işliyor ? İlginiz için simdiden teşekkürler .
Sayın Curious merhaba,
Anlatımlarınızdan sormak istediğiniz konunun eğer bir iş teklifi alabilirsem sürec nasıl işler....Kanada içinden resmi olarak şirket tarafından sizi çalıştırma istegini şirket Service Canada kurumuna basvurarak yapar, olumlu izin alınırsa şirket size iş akdi ile beraber LMIA evragınızı gonderir sizde bu evraklar ve diğer gerekli evraklarla beraber Ankara konsoloslugumuza geçici çalışma izni için başvuru yaparsınız. Yada diğer secenegiz olarak eğer son on yılda minimum 6 yıl ve üstü tam zamanlı çalışma deneyiminiz + 18-35 yas arası + Minimum bir kolej-fakulte-universite mezuniyeti + IELTS General sınavından her branstan ayrı ayrı olmak kaydı ile 6.0 ve üstü notlar alarak Express Entry klasmanımızdan direkt gocmenlik basvurusu yapabilirsiniz.
Saygılarımızla,

“KANADA GÖÇMENLİK BAŞVURUSU” sayfasına dön