Express Entry Hatası

Kanada göçmenlik başvurusu hakkında temel bilgiler aktaracağız
Cemozi
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Express Entry Hatası

Okunmamış mesaj gönderen Cemozi »

Öncelikle herkese merhaba;
bir süredir ilgilenmem rağmen ancak yeni harekete geçebildim.
ve http://www.cic.gc.ca/ sitesi üzerinden yeterliliğimi kontrol etmek istedim.
yaptığım ilk 2 tercih sonrası beni (kalıcı oturum ve çalışma izni....) express entry yönlendirdi.
soruları yanıtladım. "Bu meslek kollarında deneyiminiz varmı?" kısımları çok kısıtlı idi ve 2 senenin altında deneyimim var demek gerekti.
ne kadar para il geleceksiniz kısmına 20000-24000 arası işaretledim
sonra uygun olmadığıma dair bir ekranla karşılaştım biraz aklım karıştı.
kendimi kısaca özletlersem
35 yaş evli çocuğum var.
İstatistik mezunuyum
8 Yıl Özel klinikte yönetici psikoterapist olarak çalıştım. (Aynı zaman kliniğin amerikan terapistinin türkçe -ingilizce ve almanca- ingilizce tercümanlığını yaptım)
1,5 yıl kendime ait bilgisayar ve ofis makineleri satış bakım- onarım üzerine bir yerim vardı.
İelts den overall score'um 6,5
Sınav günü kişisel durumum ve sınav yeri kaynak alabileceğimden daha düşük not aldım.
profesyonel yardım almayı planlıyorum ama aldığım sonuç aklımı karıştırdı ben mi hata yaptım yoksa profesyonel yardım alsam da gitme şansım yok mu?
Not: imla ve yazım hataları için kusura bakmayın.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Express Entry Hatası

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

Cemozi yazdı:Öncelikle herkese merhaba;
bir süredir ilgilenmem rağmen ancak yeni harekete geçebildim.
ve http://www.cic.gc.ca/ sitesi üzerinden yeterliliğimi kontrol etmek istedim.
yaptığım ilk 2 tercih sonrası beni (kalıcı oturum ve çalışma izni....) express entry yönlendirdi.
soruları yanıtladım. "Bu meslek kollarında deneyiminiz varmı?" kısımları çok kısıtlı idi ve 2 senenin altında deneyimim var demek gerekti.
ne kadar para il geleceksiniz kısmına 20000-24000 arası işaretledim
sonra uygun olmadığıma dair bir ekranla karşılaştım biraz aklım karıştı.
kendimi kısaca özletlersem
35 yaş evli çocuğum var.
İstatistik mezunuyum
8 Yıl Özel klinikte yönetici psikoterapist olarak çalıştım. (Aynı zaman kliniğin amerikan terapistinin türkçe -ingilizce ve almanca- ingilizce tercümanlığını yaptım)
1,5 yıl kendime ait bilgisayar ve ofis makineleri satış bakım- onarım üzerine bir yerim vardı.
İelts den overall score'um 6,5
Sınav günü kişisel durumum ve sınav yeri kaynak alabileceğimden daha düşük not aldım.
profesyonel yardım almayı planlıyorum ama aldığım sonuç aklımı karıştırdı ben mi hata yaptım yoksa profesyonel yardım alsam da gitme şansım yok mu?
Not: imla ve yazım hataları için kusura bakmayın.
Sayın Cemozi merhaba,
EE - FSW yeterliliğinizde IELTS notlarınız minimum her branstan 6.0 ve üstü olmalı ayrıca bu notlarınızdan alacagnız katsayı puanınızda eger dusuk kalır ise baraj yeterliliği için mesleki deneyim kısmında puan almanız gerekmektedir. 2 yıldan az bir deneyim işaretledi iseniz 67 ana yeterlilik puanına erişemediginiz için sistemimiz sizi yeterli bulmamıstır.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
nkarali1
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Express Entry Hatası

Okunmamış mesaj gönderen nkarali1 »

Benimde sormak istediğim birşey var Kaanada içinden temporary work permit sahibi olarak express entry ye başvurmada ayrıcalığım olurmu.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Express Entry Hatası

nkarali1 yazdı:Benimde sormak istediğim birşey var Kaanada içinden temporary work permit sahibi olarak express entry ye başvurmada ayrıcalığım olurmu.
Sayın Nkarali1 merhaba,
Eger hali hazırda iş teklifine sahip iseniz ve bu iş teklifi permanent yani kalıcı olacak ise, tabiki icerideki iş teklifiniz EE icinde size 600 puan kazandıracaktır.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
nkarali1
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Express Entry Hatası

Okunmamış mesaj gönderen nkarali1 »

Sayın Excellans,
Cevabınız için teşekkür ederim. Ben buraya open work permit ile bir yıl için geldim ve iş teklifi halihazırda yok. Türkiyede yüksek lisansımı tamamladım ve ingilizcem iyi seviyede. Size sormak istediğim bu şartlarda express entry başvurusu yapmam durumunda sonuçlanma süresi ve olumlu sonuçlanma şansı nedir? Cevaplarsanız memnun olurum.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Express Entry Hatası

nkarali1 yazdı:Sayın Excellans,
Cevabınız için teşekkür ederim. Ben buraya open work permit ile bir yıl için geldim ve iş teklifi halihazırda yok. Türkiyede yüksek lisansımı tamamladım ve ingilizcem iyi seviyede. Size sormak istediğim bu şartlarda express entry başvurusu yapmam durumunda sonuçlanma süresi ve olumlu sonuçlanma şansı nedir? Cevaplarsanız memnun olurum.
Sayın NKarali1 merhaba,
Yaşınız+ Mesleki deneyiminiz+Egitim durumunuz vs vs kriterleri sonrasında başvurunuz tabiki mumkundur, olumlu sonuclanma kısmında ise yine kriterler icinden alacagınız puan toplamı sonucu dahiliniz mumkundur.
Saygılarımızla,

“KANADA GÖÇMENLİK BAŞVURUSU” sayfasına dön