PR CARD BİLGİSİ HK.

Kanada göçmenlik başvurusu hakkında temel bilgiler aktaracağız
Qzann
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

PR CARD BİLGİSİ HK.

Okunmamış mesaj gönderen Qzann »

Merhaba Excellans;

Sitenizde vermiş olduğunuz bilgilerden çok etkilendim.Ayrıca bana katkısı da oldu fazlası ile. Sizlere merak ettiğim bir soru soracağım .

Benim PR CARD bilgilerim Ankara'ya geldiği söylendi.Ankara Kanada konsolosluğunu aradım.Fakat telefonla cevap veremiyoruz dediler(sert ve aşağılar bir dille). Kendilerine mail ve fax çektim. 3 hafta geçmesine rağmen henüz cevap gelmedi.
Sizce PR CARD bilgilerimi ne zaman bana gönderirler ? Ayrıca evrakları gönderdikten sonra NİŞANTAŞI AMERİKAN HASTANESİNDEN sağlık raporu çıkartıp pasaport ile tekrar kendilerine göndermem gerekiyor. Her işlem bu kadar uzun mu sürmektedir ?
Bu konu hakkında ki düşüncelerinizi benimle paylaşabilir misiniz ?

Teşekkürler,
İyi Günler Dilerim...
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

PR CARD BİLGİSİ HK.

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

Qzann yazdı:Merhaba Excellans;

Sitenizde vermiş olduğunuz bilgilerden çok etkilendim.Ayrıca bana katkısı da oldu fazlası ile. Sizlere merak ettiğim bir soru soracağım .

Benim PR CARD bilgilerim Ankara'ya geldiği söylendi.Ankara Kanada konsolosluğunu aradım.Fakat telefonla cevap veremiyoruz dediler(sert ve aşağılar bir dille). Kendilerine mail ve fax çektim. 3 hafta geçmesine rağmen henüz cevap gelmedi.
Sizce PR CARD bilgilerimi ne zaman bana gönderirler ? Ayrıca evrakları gönderdikten sonra NİŞANTAŞI AMERİKAN HASTANESİNDEN sağlık raporu çıkartıp pasaport ile tekrar kendilerine göndermem gerekiyor. Her işlem bu kadar uzun mu sürmektedir ?
Bu konu hakkında ki düşüncelerinizi benimle paylaşabilir misiniz ?

Teşekkürler,
İyi Günler Dilerim...
Sayın Qzann merhaba,
Oncelikle PR kart bilgileriniz konsoloslugumuza gelmemiştir, sadece ilgili dosyanız sonuclandırılmak için kendilerine ulaşmıştır. Konsolosluk sizden saglık raporu talebini resmi olarak yaptı mı? Yaptı ise bu işlemi sonuclandırmadan ve kendilerine rapor formu + pasaportunuzu ulastırmadan zaten PR onay işleminiz tamamlanmaz.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY

“KANADA GÖÇMENLİK BAŞVURUSU” sayfasına dön