bu bölümden kanadaya gidebilirmiyim

Kanada göçmenlik başvurusu hakkında temel bilgiler aktaracağız
reco
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen reco »

İyi.günler diliyorum.değerli forum yöneticileri ve üyeleri ben coğrafya ogretmeniyim yeni mezun oldum atanamadim 25 yaşındayım maalesef ülkemizde ki şartlar ortada atamalarda çok zorlaştı kanadaya gitme.durumum olabilirmi olursa nasıl bir yol izleyebilirim.teşekkür ederim...
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

reco yazdı:İyi.günler diliyorum.değerli forum yöneticileri ve üyeleri ben coğrafya ogretmeniyim yeni mezun oldum atanamadim 25 yaşındayım maalesef ülkemizde ki şartlar ortada atamalarda çok zorlaştı kanadaya gitme.durumum olabilirmi olursa nasıl bir yol izleyebilirim.teşekkür ederim...
Sayın Reco merhaba,
Oncelikle yabancı dil bilginiz ( Ingilizce yada Fransızca yada her ikisi ) minimum IELTS 6.5 ve üstü TEF, DELF, DAF için ise B1 ve üstü düzeyinde olmalı ve yine mesleki deneyiminiz tam zamanlı - maaşlı olarak 1 tam yıl ve üzeri olmalıdır. Bunları sagaldıktan sonar ancak degerlendirme yapılıp uygunlugunuz hakkında bir net bilgi alınabilinir.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY

“KANADA GÖÇMENLİK BAŞVURUSU” sayfasına dön