basvurum kabul olur mu?

Kanada göçmenlik başvurusu hakkında temel bilgiler aktaracağız
engidost
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

basvurum kabul olur mu?

Okunmamış mesaj gönderen engidost »

Merhaba ben 34 yaşındayım. 10 yili askin Firincilik(pide lahmacun...) ve ascilik yapmaktayım.kanada gocmenlik haberlerinde bu yil asci alnacagida yaziyordu.kebabci ustalik asci kalfalik asci ustalik belgeleri ve nijeryadan alinmis 2 yillik kamu yönetimi üniversite diplomam var.orta derecede ingilizce biliyorum.Sorum ise şu sahip oldugum bu ozelliklerle kalifiye isci statusunde gocmenlik icin basvuru yapsam benim yapmis oldugum basvuru kabul edilir mi? Bana yardimci olursaniz sevinirim en azindan olur veya olmaz simdiden tesekurler
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

basvurum kabul olur mu?

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

engidost yazdı:Merhaba ben 34 yaşındayım. 10 yili askin Firincilik(pide lahmacun...) ve ascilik yapmaktayım.kanada gocmenlik haberlerinde bu yil asci alnacagida yaziyordu.kebabci ustalik asci kalfalik asci ustalik belgeleri ve nijeryadan alinmis 2 yillik kamu yönetimi üniversite diplomam var.orta derecede ingilizce biliyorum.Sorum ise şu sahip oldugum bu ozelliklerle kalifiye isci statusunde gocmenlik icin basvuru yapsam benim yapmis oldugum basvuru kabul edilir mi? Bana yardimci olursaniz sevinirim en azindan olur veya olmaz simdiden tesekurler
Sayın Engidost merhaba,
Kanada'ya aşcı status ile göçmenlik başvurusu yapabilmeniz için Kanada içinden size yapılmış bir resmi iş teklifine sahip olmalısınız, bu iş teklifine sahip olup işverenin istediği eğitim, dil bilgisi, mesleki deneyimleride karşıladıgınız zaman başvurunuzu yapabilirsiniz.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY

“KANADA GÖÇMENLİK BAŞVURUSU” sayfasına dön