Vize yardım

Burada sizlerle Kanada'ya Turist, geçici ziyaretçi, kısa süreli öğrenci olarak gitmek için gerekli olan TRV- Temporary Visa - Geçici ikamet vizesi hakkında merak ettikleriniz, paylaşımlarınız hakkında konuşacağız.Kanada'ya Turist Vizesi, Kanada'ya Öğrenci Vizesi, Kanada işçi - çalışma vizesi, Kanada tek girişli vize, Kanada çok girişli vize
BayTR
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Vize yardım

Okunmamış mesaj gönderen BayTR »

Merhaba buraya yeni kayıt yaptım acemiyim henüz benim bi kaç sorum olacaktı acaba cevap alabilir miyim ..babamdan dolayı yeşil pasaportum var daha önce Almanya'da bulundum sizce Kanada'ya vize alabilir miyim yada ne kadar süreliğine alırım??
BayTR
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Vize yardım

Okunmamış mesaj gönderen BayTR »

Sayın excellans yardımlarınızı esirgemeyin lütfen bi açılmala yapın mesajı görünce şimdiden teşekkürler
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Vize yardım

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

BayTR yazdı:Merhaba buraya yeni kayıt yaptım acemiyim henüz benim bi kaç sorum olacaktı acaba cevap alabilir miyim ..babamdan dolayı yeşil pasaportum var daha önce Almanya'da bulundum sizce Kanada'ya vize alabilir miyim yada ne kadar süreliğine alırım??
Sayın BayTR merhaba,

Öncelikle Kanada vize başvurularında sahibi oldugunuz pasaportun mahiyeti ile alakalı hiç bir ayrıcalıgınız olmayacaktır. Her pasaport ve vize başvuru sahibi aynı düzende değerlendirilmektedir. Yine vize alabilmeniz ve başvurunuzun olumlu sonuçlanması sizin neden niçin nasıl Kanada'ya gidişiniz ve kalışınız ve sonrasıda Türkiye'ye geri döneceginizi vize görevlilerimize ispat ve ikna ile alakalıdır.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY

“KANADA ÖĞRENCİ VİZESİ, KANADA ZİYARETÇİ VİZESİ HAKKINDA” sayfasına dön