kanada da veterinerlik

Kanada hakkında, ''BizveKanada'' hakkında duyurular, önemli notlar, gelişmeler, eğitim ve iş alanlarında tavsiye etkinlikleri paylaşabilirsiniz.
LUCY2013
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

kanada da veterinerlik

Okunmamış mesaj gönderen LUCY2013 »

Merhaba,

Ben Uludağ Üniversitesi veterinerlik Fakültesinde okuyorum. Okulumuz akredite olmuş durumda. Amacım veterinerlik mesleğini Kanada da yapabilmek.
Bunun için ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Diplomamın Kanada da geçerli olabilmesi için neler yapmam lazım, sınav eğitim vs... bu konuda bana adım adım detaylı bilgi verebilirseniz çok makbule geçer.Şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

kanada da veterinerlik

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

LUCY2013 yazdı:Merhaba,

Ben Uludağ Üniversitesi veterinerlik Fakültesinde okuyorum. Okulumuz akredite olmuş durumda. Amacım veterinerlik mesleğini Kanada da yapabilmek.
Bunun için ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Diplomamın Kanada da geçerli olabilmesi için neler yapmam lazım, sınav eğitim vs... bu konuda bana adım adım detaylı bilgi verebilirseniz çok makbule geçer.Şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla
Sayın Lucy2013 merhaba,
Kanada içinde veteriner olarak görev yapmak ve çalışabilmek için Ulusal Veterinerlik Konsülünden sınavlara girip lisans almanız gerekmektedir. İlgili detay linkini paylaşıyoruz; http://www.canadianveterinarians.net/
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY

“BIZ VE KANADA HAKKINDA DUYURULAR” sayfasına dön