Kanada'da yaşayan mimarlar

Kanada göçmenlik başvurusu hakkında temel bilgiler aktaracağız
Utku
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen Utku »

İyi günler. 27 yaşında bir mimarım. Nisan ayında açıklanan meslek gruplarında mimarlık olur ise, Mayıs ayında bir danışman firma kullanmadan göçmenlik için başvuracağım. Şimdiden başta Toronto şehri olmak üzere, Kanada'daki mimarlık ofisleri ile ön çalışma teklifi alabilmek için iletişime geçtim. Fakat forum dahilinde mimar olarak Kanada'ya gitmiş ve orada mesleğini icra etmeyi başarmış arkadaşlara ulaşıp onların tecrübe ve bilgilerinden yararlanmak isterim. Forumda aynı mesleğe sahip insanların bir araya gelip tartışabileceği bir başlık göremedim. Bu tarz bir oluşumun diğer meslek grupları için de çok yararlı olacağını düşünüyorum.
gemaks
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen gemaks »

utku merhaba

ben de türkiyede mimarlık yapıyorum ve danışman firma aracalığı ile başvuru yapmaya karar verdim. sen gidebildin mi kadanaya? gittiysen biraz bilgi verir misin? tşk ederim..
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

Sayın Utku ve sayın Gemaks,
Başlatmış oldugunuz konu başlığı için teşekkür ederiz. Bu şekilde bilincli ve hedef sahibi olan bireyleri görmek bizleri sevindirmektedir. Bizden sizin konunuzda size tavsiyemiz öncelikle mesleğiniz için seçeceginiz eyaletin Mimarlık odası ile iletişim kurmanız ve ilgili kurumun web sitesinde yer alan '' Foreign educated architects'' bölümden yabancı eğitimli mimarlar için nasıl bir prosedür izlendiğini öğrenip, gelişinizle orantılı olarak bu odaların isteklerini ve yeterlilik şartlarını mümkün oldugu kadar Turkiye'de iken hallediniz. Hatta bir eyalette sabit bir hedefiniz yok ise 11 eyaletimizide inceleyip hangi eyalette daha kolay bu lisansa sahip olabilecekseniz bu hedefte adım atınız.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
memoweb
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen memoweb »

vize falan ayarlanmalı göçmenlik için sanırım

“KANADA GÖÇMENLİK BAŞVURUSU” sayfasına dön