Kanada Evlilik Yolu ile Sponsorluk ve Göçmenlik 2012-13

Kanada hakkında, ''BizveKanada'' hakkında duyurular, önemli notlar, gelişmeler, eğitim ve iş alanlarında tavsiye etkinlikleri paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

Sayın Uyelerimiz merhaba,

Önemli:

Kanada'ya evlilik yolu ile sponsorluk göçmenliği başvuru ve başvuru sonrası göçmenlik hakkının saklı kalması hakkında değişiklikler yapılmıştır. Buna göre 25 Ekim 2012 tarihinden başlamış olarak evlilik ile sponsorluk başvurusu yapacak ve eşlerine Permanet Resident statüsü verilen PR hakkı sahipleri 2 yıl süre ile '' Conditional Permanent Residence '' Şartlı PR sahibi sayılacaklardır. Kim bu 2 yıllık beraber yaşama süre şartını tamamlar ise şart süresi bitecek ve PR haklarının devamına erişeceklerdir. Kim bu 2 yıllık süreç içinde bu şartı sağlamamış yada suistimal etmiş ise PR hakları elinden alınacak ve sponsoru olan kişilerde 5 yıl yeniden başka bir kişiye sponsor olamayacaklardır.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
mertus
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen mertus »

bu cok guzel bir yasa olmus tebrikler kanada
laluna06
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen laluna06 »

Arkadaşlar evlilik yolu ile çalışma ve vatandaşlık hakkı kazanmak için sizden yardım istiyorum.saygılar...

“BIZ VE KANADA HAKKINDA DUYURULAR” sayfasına dön