AKADEMİK RUSÇA BİLEN KANADAYA GÖÇ EDEBİLİRMİ?

Kanada göçmenlik başvurusu hakkında temel bilgiler aktaracağız
Kullanıcı avatarı
kurtuluspolat
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen kurtuluspolat »

Öncelikle herkese iyi çalışmalar diler, geçmiş bütün bayramlarınızı kutlarım.
Adım Kurtuluş Polat. 37 yaşındayım. Lisans seviyesinde İşletme-Dış Ticaret mezunuyum. 4 sene Azerbaycan' da, 12 senede Rusya'da yaşadıktan ve çalışdıktan sonra 2010 yılının hemen başından sonra Globak Kriz sebebi ile TR ye ailece dönüş yaptık.
Mükemmel seviyede Rusça,Azerice ve Intermediate seviyesinde ingilizce biliyorum. Eşim ile beraber englishtown'dan on-line ingilizce dersleri alıyoruz.
Eşim hem Azerbaycan hemde T.C. vatandaşı. Aslen Azeri. 34 yaşında. Rus Dili ve Edebiyatı öğretmeni. Yüksek lisansı var ve sahip olduğu bütün diplomalarının YÖK/ANKARA dan denkliğide alınmıştır. Eşimin anadili; Azerice,Rusça ve Türkçe dir. İngilizce si Upper Intermediate seviyesindedir.
Eşim, şu an İstanbulda Türklere Rusça, BDT vatandaşlarına ise Türkçe özel dersler vermektedir.
Ben, 2010 yılının başından beri hiç bir yerde artık profesyonel olarak çalışmamaktayım. İstanbul'da kendi işimi yapmaktayım.
Oğlum 10 yaşında. ilkokul 3 e gitmekte. Rusçası iyi . ingilizcesi yok.
Sizlerden şunu öğrenmek isterdik efendim; Kanada ya göçmen olarak başvurmak istersek eğer kabul edilme şansımız ne kadar olur? Ayrıca nasıl ve ne şekilde bir başvuru yapmalıyız? Mesela, eşimin akademik bir kariyeri olduğu için eşimmi önce başvursa daha iyi olur? yada atıyorum sahip olduğum 2 evide satıp alacağım tutarı Kanada elçiliğine bir garanti gibimi göstermeliyim?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.
Peace at home, Peace in the world.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

Sayın Kurtuluspolat merhaba,
Bizlerle e-mail ile irtibata geçmişsiniz, ihtiyacınız olan tüm bilgi size aktarılınacaktır.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY

“KANADA GÖÇMENLİK BAŞVURUSU” sayfasına dön