Kanada Eyalet Göçmenlik Başvuruları 2012

Kanada hakkında, ''BizveKanada'' hakkında duyurular, önemli notlar, gelişmeler, eğitim ve iş alanlarında tavsiye etkinlikleri paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Kanada Eyalet Göçmenlik Başvuruları 2012

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

Sayın üyelerimiz, arkadaşlarımız ve dostlarımız merhaba,

Kanada göçmenlik ve vatandaşlık bakanlığı (CIC) 07.11.2011 Tarihli kararı ve açıklaması ile 2012 yılında PNP - Provincial Nominee Program - Eyalet Başvuru programı altında 42.000 ile 45.000 göçmen almayı planlamıştır. Hedef eyaletler arasında BC- British Columbia, MB- Mantioba, AB - Alberta bulunmaktadır.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
birgün
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Eyalet Başvuruları 2012

Okunmamış mesaj gönderen birgün »

Öncelikle herkese merhaba,

Ben de PNP ile başvuru sonucu beklemekteyim. Acaba önceden belirlenen bir rakam var mıydı PNP adı altında alınacak göçmenler ile ilgili, yoksa ilk defa mı PNP için bir rakam açıklanıyor?

Teşekkür eder, iyi günler dilerim.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Eyalet Başvuruları 2012

birgün yazdı:Öncelikle herkese merhaba,
Ben de PNP ile başvuru sonucu beklemekteyim. Acaba önceden belirlenen bir rakam var mıydı PNP adı altında alınacak göçmenler ile ilgili, yoksa ilk defa mı PNP için bir rakam açıklanıyor?
Teşekkür eder, iyi günler dilerim.
Sayın Birgun merhaba,
Tabiki her yıl gelecek yıl planı Bakanlık tarafından öngörü rakamları olarak açıklanır. Fakat PNP rakamlarında şçyle bir esneklik vardır sayı belirtilen rakamın üzerine çıkabilir. Diğer klasmanlar gibi bir sınırlama eyaletler bazlı olduğu için yapılmaz.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
birgün
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Eyalet Başvuruları 2012

Okunmamış mesaj gönderen birgün »

Tekrar merhaba,

Çok teşekkürler cevabınız için. Kanada' da yaşamak için plan yapan herkese bol şans ve sağlıklı günler dilerim.
Kullanıcı avatarı
hazor
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Eyalet Başvuruları 2012

Okunmamış mesaj gönderen hazor »

Merhabalar
Eyalet başvurusu yapmak içinde 67 puanı geçmemiz gerekiyor mu ?
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Eyalet Başvuruları 2012

Sayın Hazor merhaba,
Eyalet başvuruları kendi değerlendirmelerine sahiptirler (QUEBEC hariç) genelde puanlamaları 35 yada 50 puandır. Fakat, eyalet başvurusu yapabilmek için O eyalette bulunup eyaletin kabul ettiği şartları sağlamanız sonrası ancak başvuru yapabilirsiniz. Yani Yurtdısında iken direkt başvuru yapma şansınız bulunmamaktadır.
Saygılarımızla,

Kullanıcı avatarı
hazor
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Eyalet Başvuruları 2012

Tekrar merhabalar
Dil okulu için gidip eyalet başvurusu yapma şansımız var mı yoksa belirli bir süre orada yaşamış mı olmamız gerekiyor.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Eyalet Başvuruları 2012

hazor yazdı:Tekrar merhabalar
Dil okulu için gidip eyalet başvurusu yapma şansımız var mı yoksa belirli bir süre orada yaşamış mı olmamız gerekiyor.
Sayın Hazor merhaba,
Dil eğitimi ile gelip burada iken bir iş teklifi alıp bu iş teklifi ile beraber bazı eyaletlerde 6 bazı eyaletlerde de 9 ay istenilen meslekler grubunda(eyaletlerin istedigi) çalışırsanız süre sonunda göçmenlik başvurusu yapabilirsiniz.
Saygılarımızla,

Kullanıcı avatarı
hazor
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Eyalet Başvuruları 2012

Sayın Excellans,
Size özel mesaj atmıştım ana sayfadan dil kursu ile ilgili geri dönüş yaparsanız sevinirim.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Eyalet Başvuruları 2012

Sayın Hazor merhaba,
Cevabınız e-mail adresine gönderilmiştir.
Saygılarımızla,

“BIZ VE KANADA HAKKINDA DUYURULAR” sayfasına dön