Danışmanlık firması tavsiyesi hakkında.

Burada sizlerle Kanada'ya Turist, geçici ziyaretçi, kısa süreli öğrenci olarak gitmek için gerekli olan TRV- Temporary Visa - Geçici ikamet vizesi hakkında merak ettikleriniz, paylaşımlarınız hakkında konuşacağız.Kanada'ya Turist Vizesi, Kanada'ya Öğrenci Vizesi, Kanada işçi - çalışma vizesi, Kanada tek girişli vize, Kanada çok girişli vize
Kullanıcı avatarı
taner3
AZ DENEYİMLİ ÜYE
AZ DENEYİMLİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen taner3 »

Sayin Fercedes Merhaba,

Bu forumun yoneticileri, bulabileceginiz en iyi danisman olacaktir. Her turlu sorunuza aninda cevap alabilirsiniz.
admin@bizvekanada.com adresine mail atarsaniz, size detayli bilgi verebilirler.

Saygilar
Teşekkürler,

ResimResim
Kullanıcı avatarı
taner3
AZ DENEYİMLİ ÜYE
AZ DENEYİMLİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen taner3 »

Tercuman mi danisman mi ariyorsunuz?
Teşekkürler,

ResimResim
Kullanıcı avatarı
baris_antalya
AZ DENEYİMLİ ÜYE
AZ DENEYİMLİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen baris_antalya »

Fercedes,

Benim nacizane onerim;

Forumu takip etmeniz, Sayin Excellans'a ve konuyla ilgili bilgiye sahip diger uyelere danisarak en dogru bilgiye ulasmaniz, bunun yaninda tercumanlik islemlerinizi de İstanbul'da nerede yasiyorsaniz o bolgede bir yeminli tercumana yaptirmaniz seklindedir.

Saygilar..
ResimResim
Kullanıcı avatarı
akita
Onursal Üye

Okunmamış mesaj gönderen akita »

Sn Fercedes,

Diğer arkadaşlarımızın da bahsettiği üzere bulabileceğiniz en iyi danışman firma bu forumun sahipleridir.
Girişimci kategorisinde başvurusunu yapmış ve PR almış bir kişi olarak, size en önemli tavsiyem diğer danışman firmalara pek itibar etmemenizdir.
Bizlerde sizin gibi ilk başlarda çok teklifler aldık, hatta ve hatta ben Kanada ya giderek oradaki danışman şirketler ile bile görüştüm. Daha doğrusu kendileri beni o kadar aradılar ki en sonunda tamam görüşelim diyerek randevu vermiştim. İstanbul'da da hakeza aynı şekilde bir sürü danışman şirket ne tekliflerde bulundu. Fakat Kanada'yı ve sistemi azıcık bilen birisi olarak ( ben 2001 yılından beri 7-8 kez Kanada ya seyehatlarim oldu ) hiçbirisinin verdiği bilgilere güvenmedim. En sonunda Sn. Excellans ile tanıştık ve onunda yardımlarıyla dosyamızı neticelendirdik. Sonuç itibariyle kendisiyle de yüzyüze tanışmış biri olarak, size kesinlikle sorunsuz bir dosya hazırlayacağını düşünerek Sn Excellans ve ekibini tavsiye ediyorum. Tabiki nihayi karar sizindir.

Saygılarımla
ResimResim
Kullanıcı avatarı
ocein
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen ocein »

Selamlar,

Oncelikle sunu netlestirmekte fayda var ki; turkiye`de danismanlik buyuk bir para haline geldi ve paranizi odeginiz surece dogrudur yardimci olurlar. Fakat, nacizane gorusum samimiyet ve gercek hizmetten yana oldu. Benim tavsiyem bu forumun yoneticileriyle iletisime gecin ve surecinize bu sekilde devam edin.

Excellans bey, gereken yardimi yapacaktir ve umarim vize surecinizi kisa zamanda atlatacaksiniz. Lutfen herhangi bir sorunuz olursa yazmaktan cekinmeyin.
Kolay Gelsin.

“KANADA ÖĞRENCİ VİZESİ, KANADA ZİYARETÇİ VİZESİ HAKKINDA” sayfasına dön