Kanada Vancouverde Eğitim

Burada sizlerle Kanada'ya Turist, geçici ziyaretçi, kısa süreli öğrenci olarak gitmek için gerekli olan TRV- Temporary Visa - Geçici ikamet vizesi hakkında merak ettikleriniz, paylaşımlarınız hakkında konuşacağız.Kanada'ya Turist Vizesi, Kanada'ya Öğrenci Vizesi, Kanada işçi - çalışma vizesi, Kanada tek girişli vize, Kanada çok girişli vize
Kullanıcı avatarı
zlem

Kanada Vancouverde Eğitim

Okunmamış mesaj gönderen zlem »

Merhaba, Kanada da dil eğitimi almak için internette araştırma yaparken biz ve kanada ekibinin vize ve okul seçme konusundaki yardımlarıyla 2 aylık dil eğitimi için Vancouver'a geldim. Forumlarda , vize almanın çok zor olduğunu okuyunca açıkçası ben de ümitsizliğe kapılmıştım.İş yerimden geri döneceğimi ispatlamak için almam gereken belgelerden niyet mektubuna kadar her evrak için excellans'tan yardım aldım.Tabi bunun sonucu vize problemim olmadı.Konaklama konusun da ise excellans'ın tavsiyesine uyup home stay seçtim.Gerçi evinizdeki düzen olmuyor ama İngilizcenizi geliştirmek için çok faydası oluyor.İngilizce seviyem yeterli olmadığı için okulda iletişim kurmakta zorlanacağımı düşünmüştüm ama öğretimin farkını görünce doğru yerde olduğumu anladım.

“KANADA ÖĞRENCİ VİZESİ, KANADA ZİYARETÇİ VİZESİ HAKKINDA” sayfasına dön