Geciken Öğrenci Vizesi

Burada sizlerle Kanada'ya Turist, geçici ziyaretçi, kısa süreli öğrenci olarak gitmek için gerekli olan TRV- Temporary Visa - Geçici ikamet vizesi hakkında merak ettikleriniz, paylaşımlarınız hakkında konuşacağız.Kanada'ya Turist Vizesi, Kanada'ya Öğrenci Vizesi, Kanada işçi - çalışma vizesi, Kanada tek girişli vize, Kanada çok girişli vize
but3rz
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Geciken Öğrenci Vizesi

Okunmamış mesaj gönderen but3rz »

Study permit için 15 Haziran tarihinde başvuru yaptım, internette study permit için processing time 2 hafta olarak gözüküyor ama 5 hafta olmasına rağmen hiçbir haber yok. 3 Ağustosta okulum açılıyor(master'a kabul aldım). Sizce vizemin yetişmesi mümkün mü? Maillerime dönüş yapılmıyor, hiçbir şekilde iletişim kuramıyorum.
Onurynr
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Re: Geciken Öğrenci Vizesi

Okunmamış mesaj gönderen Onurynr »

29 Mayıs da ben de başvurdum hiçbir şekilde bir sonuç veya maillere bir geri dönüş de yok.

"Processing Times" olayı da garip.Bir ülkeye bakıyorsun 6 hafta ortalama süre gösteriyor, yıllara göre ülkelerin başvuru ve kabul oranları var, toplam 15 başvuru yapılmış o ülkeden. 15 başvuru için 6 hafta ortalama süre nasıl oluyor? Bazı ülkede de anormal başvuru sayısı var ama ortalama süre 2 hafta.

Kafa yormaya değmez.
Onurynr
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Yarın 8. hafta bitiyor başvurudan itibaren.
Bakalım kaçıncı haftada cevap gelecek. 11. haftada da gelmezse gidemiyorum.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

Onurynr yazdı: Temmuz 21, 2018, 7:35 pm Yarın 8. hafta bitiyor başvurudan itibaren.
Sayın Onurynr merhaba,
Okul kabul mektubunuzu ekleyerek ve mutlaka Ingilizce yada Fransızca olarak yazmak kaydı ile durumunuzu anlatır bir sorgu gönderiniz;
https://secure.cic.gc.ca/enquiries-rens ... 1525864740
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
Onurynr
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Teşekkürler sn. Excellans
walker03
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen walker03 »

Onurynr yazdı: Temmuz 21, 2018, 7:35 pm Yarın 8. hafta bitiyor başvurudan itibaren.
Onur bey son durum neydi? Vize başvurunuz kabul edildi mi? Edildiyse kaçıncı haftada kabul edildi? Bilgilendirirseniz sevinirim.

“KANADA ÖĞRENCİ VİZESİ, KANADA ZİYARETÇİ VİZESİ HAKKINDA” sayfasına dön