Türkiye de evlenilen eşin Kanada'ya getirilmesi

Kanada'ya evlilik yolu ile göçmenlik. Başvuru nasıl yapılır? Kanada Evlilik göçmenliği neleri gerektirir? Kanada ve Kanada'ya yada Kanada'dan evlilik yolu ile sponsorluk nasıl başlatılır ve gerekenler nelerdir
future
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Türkiye de evlenilen eşin Kanada'ya getirilmesi

Okunmamış mesaj gönderen future »

Sayın Excellans ben de evlenmeden ÖNCE, bekar iken aldığım geçerli öğrenci vizemle 2 yıllık Kolej eğitimine başlamak üzereyim. Şu an yeni evliyim. Eşim Türkiye'de yaşıyor ve Yüksek Lisans Mezunu.
Ben de; EŞİM için olacak bu çalışma izni başvurusunu
A) Kanada ya gidip öğrenciliğime başladığım tarihten kaç gün/ hafta/ ay sonra yapabilirim?

B) Eşim için olan bu çalışma izni başvurusunu hangi evraklar ile Kanada da hangi kurumlara yapabilirim? (özellikle eşim ve kendim için Türkiye'den götürmem gereken evraklar ve kanıtlar nelerdir; evlilik cüzdanı, diplomalar, tercüme dilmesi gereken evraklar var mıdır...)

C) Eşim için bu başvuruyu yaparken benim Kanada daki hesabımda ne kadar para olmalı ya da eşimin Türkiye deki hesabında ne kadar para olmalı?

D)Eşim için bu başvuruyu yaparken, eşimin turist vizesi ile yanıma gelip, Kanada'da kalırken bu başvuruyu yapmasının bir avantajı ya da dezavantajı var mıdır?

E)Ya da Eşime çalışma izni için, kendim Kanada'ya giriş yapmadan önce Türkiye'den başvuru yapmalı mıyım? Cevabınız evet ise hangi kuruma, hangi evraklarla bunu yapabiliriz.

Sayın Excellans, bu sorularıma cevap ararken maalesef yanlış kişilere ücret vermek durumunda kaldım ve sonuç olarak bu kişiler tarafından dolandırılmış durumdayız. Sayın Excellans vereceğiniz her türlü cevaba detaylarıyla ihtiyacım var ve her şey için şimdiden çok teşekkür ederim. '
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Re: Türkiye de evlenilen eşin Kanada'ya getirilmesi

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

future yazdı: Temmuz 11, 2018, 5:56 pm Sayın Excellans ben de evlenmeden ÖNCE, bekar iken aldığım geçerli öğrenci vizemle 2 yıllık Kolej eğitimine başlamak üzereyim. Şu an yeni evliyim. Eşim Türkiye'de yaşıyor ve Yüksek Lisans Mezunu.
Ben de; EŞİM için olacak bu çalışma izni başvurusunu
A) Kanada ya gidip öğrenciliğime başladığım tarihten kaç gün/ hafta/ ay sonra yapabilirim?

B) Eşim için olan bu çalışma izni başvurusunu hangi evraklar ile Kanada da hangi kurumlara yapabilirim? (özellikle eşim ve kendim için Türkiye'den götürmem gereken evraklar ve kanıtlar nelerdir; evlilik cüzdanı, diplomalar, tercüme dilmesi gereken evraklar var mıdır...)

C) Eşim için bu başvuruyu yaparken benim Kanada daki hesabımda ne kadar para olmalı ya da eşimin Türkiye deki hesabında ne kadar para olmalı?

D)Eşim için bu başvuruyu yaparken, eşimin turist vizesi ile yanıma gelip, Kanada'da kalırken bu başvuruyu yapmasının bir avantajı ya da dezavantajı var mıdır?

E)Ya da Eşime çalışma izni için, kendim Kanada'ya giriş yapmadan önce Türkiye'den başvuru yapmalı mıyım? Cevabınız evet ise hangi kuruma, hangi evraklarla bunu yapabiliriz.

Sayın Excellans, bu sorularıma cevap ararken maalesef yanlış kişilere ücret vermek durumunda kaldım ve sonuç olarak bu kişiler tarafından dolandırılmış durumdayız. Sayın Excellans vereceğiniz her türlü cevaba detaylarıyla ihtiyacım var ve her şey için şimdiden çok teşekkür ederim. '
Sayın Future merhaba,
Öncelikle vize başvurunuzu Kanada'ya gitmeden de yapabilirsiniz, Kanada'ya gittiğiniz anda da yapabilirsiniz. Başvuru detayları için destek@bizvekanada.com adresimize ulaşabilirsiniz.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
hosmhmt
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen hosmhmt »

merhaba excellans ben bir konuda bilgi almak istiyorum nisan ayinda haber geldi kagitlarim ankara ya geldi ve muhane ve parmak izi istendi ve yaptim ama henuz daha haber gelmedi daha ne kadar surer .ve en onemlisi esim suan turkiye geldi benimle birlikte yasamakda onun icin sorun olur mu istedigi kadar kalabilir mi sonuc da bana sporsor olmus ve cok zaman oldu ayri yasanmiyor cok zor durumdayiz
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

hosmhmt yazdı: Eylül 17, 2019, 9:51 am merhaba excellans ben bir konuda bilgi almak istiyorum nisan ayinda haber geldi kagitlarim ankara ya geldi ve muhane ve parmak izi istendi ve yaptim ama henuz daha haber gelmedi daha ne kadar surer .ve en onemlisi esim suan turkiye geldi benimle birlikte yasamakda onun icin sorun olur mu istedigi kadar kalabilir mi sonuc da bana sporsor olmus ve cok zaman oldu ayri yasanmiyor cok zor durumdayiz
Sayın Hosmhmt merhaba,
Konsoloslugun yogunluguna göre değişmekle beraber minimum 6 hafta maksimum 4 ay içinde sonuclanacaktır. Eşiniz istediği kadar yanınızda tabiki kalabilir.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY

“KANADA GÖÇMENLİK BAŞVURUSU-EVLİLİK, EŞ YOLU İLE-SPONSORING YOUR FAMILY” sayfasına dön