KANADA TRANSIT VEYA TURISTLIK VIZE HAKKINDA YARDIM

Burada sizlerle Kanada'ya Turist, geçici ziyaretçi, kısa süreli öğrenci olarak gitmek için gerekli olan TRV- Temporary Visa - Geçici ikamet vizesi hakkında merak ettikleriniz, paylaşımlarınız hakkında konuşacağız.Kanada'ya Turist Vizesi, Kanada'ya Öğrenci Vizesi, Kanada işçi - çalışma vizesi, Kanada tek girişli vize, Kanada çok girişli vize
Lashx
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

KANADA TRANSIT VEYA TURISTLIK VIZE HAKKINDA YARDIM

Okunmamış mesaj gönderen Lashx »

Merhaba kanada hakkinda transit mi yoksa turistlik vizeye mi basvuru yapayim bir turlu karar veremedim ve bu konuda yardimlarinizi bekliyorum

Bir seyahat plani yaptim mexico küba bahamalar dominik vb yerleri gezmek amacıyla fakat sonra biletlerin çoğunlukla kanada aktarmalı olduğunu gördüm ve kanada türkiyeden transit uçuşlar için vize istiyor aklımdaki soru ise kanadaya turistlik vize başvurusu yapıp seyahat planımı gideceğim ülkeleri niyet mektubumda bahsedip kanadadan cıkıs yapacagıma dair ucak bileti ve diger ülke vizeleri vs gibi belgeleri ekleyip vize alabilir miyim
Küba ve mexico vizelerini aldım pasaportumda daha önce brezilya ve ukrayna giriş çıkış damgaları mevcut
Açık öğretim lise öğrencisiyim
Kendi masrafımı kendim karşılayacağım ama gerekirse ailem sponsor olabilir
Aileme ait tapu mal varlıkları vb gibi şeyleri gösterebilirim
Annem ve babam da emekliler
Acaba bu şartlar altında vize alma şansım nedir türkiye ile bağ olarak da bunları gösterebilirim

cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Re: KANADA TRANSIT VEYA TURISTLIK VIZE HAKKINDA YARDIM

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

Lashx yazdı: Kasım 25, 2018, 10:17 pm Merhaba kanada hakkinda transit mi yoksa turistlik vizeye mi basvuru yapayim bir turlu karar veremedim ve bu konuda yardimlarinizi bekliyorum

Bir seyahat plani yaptim mexico küba bahamalar dominik vb yerleri gezmek amacıyla fakat sonra biletlerin çoğunlukla kanada aktarmalı olduğunu gördüm ve kanada türkiyeden transit uçuşlar için vize istiyor aklımdaki soru ise kanadaya turistlik vize başvurusu yapıp seyahat planımı gideceğim ülkeleri niyet mektubumda bahsedip kanadadan cıkıs yapacagıma dair ucak bileti ve diger ülke vizeleri vs gibi belgeleri ekleyip vize alabilir miyim
Küba ve mexico vizelerini aldım pasaportumda daha önce brezilya ve ukrayna giriş çıkış damgaları mevcut
Açık öğretim lise öğrencisiyim
Kendi masrafımı kendim karşılayacağım ama gerekirse ailem sponsor olabilir
Aileme ait tapu mal varlıkları vb gibi şeyleri gösterebilirim
Annem ve babam da emekliler
Acaba bu şartlar altında vize alma şansım nedir türkiye ile bağ olarak da bunları gösterebilirim

cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim
Sayın Lashx merhaba,
Öncelikle Türkiye içindeki durumunuz geri döneceginize dair ciddi ispatlara sahip olmalı. Bununla beraber diğer gezeceginiz ülkelerde otel rezervasyonlarıda diğer bir katkı saglayacak dokuman olacaktır. BVK olarak tavsiyemiz, bu gidişinizde sadece transit vizeye başvuru yapıp. Olumlu sonuclanması ve daha sonraki gezileriniz vs sonrası dönüşünüzde ileride bir planla Turistik vize başvuru yapmanızdır.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
Lashx
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen Lashx »

Excellans yazdı: Kasım 29, 2018, 2:41 am Sayın Lashx merhaba,
Öncelikle Türkiye içindeki durumunuz geri döneceginize dair ciddi ispatlara sahip olmalı. Bununla beraber diğer gezeceginiz ülkelerde otel rezervasyonlarıda diğer bir katkı saglayacak dokuman olacaktır. BVK olarak tavsiyemiz, bu gidişinizde sadece transit vizeye başvuru yapıp. Olumlu sonuclanması ve daha sonraki gezileriniz vs sonrası dönüşünüzde ileride bir planla Turistik vize başvuru yapmanızdır.
Peki transit vize ile kanadaya belirli bir saat için girişime izin verilir mi
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

Lashx yazdı: Aralık 1, 2018, 7:13 pm
Excellans yazdı: Kasım 29, 2018, 2:41 am Sayın Lashx merhaba,
Peki transit vize ile kanadaya belirli bir saat için girişime izin verilir mi
Sayın Lashx merhaba,
Hayır sadece alan içinde International yada domestic arasında geçiş yapabilirsiniz.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY

“KANADA ÖĞRENCİ VİZESİ, KANADA ZİYARETÇİ VİZESİ HAKKINDA” sayfasına dön