Evlilik yoluyla başvuruda son aşama...

Kanada'ya evlilik yolu ile göçmenlik. Başvuru nasıl yapılır? Kanada Evlilik göçmenliği neleri gerektirir? Kanada ve Kanada'ya yada Kanada'dan evlilik yolu ile sponsorluk nasıl başlatılır ve gerekenler nelerdir
ezolinda
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Evlilik yoluyla başvuruda son aşama...

Okunmamış mesaj gönderen ezolinda »

Merhaba;

Daha önce soruldu cevaplandımı bilmiyorum, 2016 mart ayında eşim için sponsorship başvurusu yaptık. Mayısta ellerine ulastı temmuzda da işleme aldılar. Agustos ayında decision made dediler ve sağlık raporu için belirledikleri doktoru ziyaret etmemizi istediler.Saglık raporunun ellerine ulaştığını söyleyen notu sisteme düştüklerinden beri 82 gün geçti. Son aşama artık ya görüşmeye çağıracaklar ya da pasaport isteyip vizeyi basacaklar.
Bu noktada merak ettiğim sağlık raporundan sonra ne kadar sürebilir bu son aşamanın tamamlanması? Bunun için ortalama süreler nedir? yakın zamanda bu görüşmeye çağırılan biri var mı aranızda bilgi verebilecek? ve en önemlisi bu süre gereğinden fazla uzarsa benim durumumuzu sorgulama yapabileceğim bir yer var mı?(biliyosunuz ankara mail ya da telefonla bilgi paylaşmıyor)

teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Re: Evlilik yoluyla başvuruda son aşama...

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

ezolinda yazdı: Kasım 20, 2017, 8:07 pm Merhaba;

Daha önce soruldu cevaplandımı bilmiyorum, 2016 mart ayında eşim için sponsorship başvurusu yaptık. Mayısta ellerine ulastı temmuzda da işleme aldılar. Agustos ayında decision made dediler ve sağlık raporu için belirledikleri doktoru ziyaret etmemizi istediler.Saglık raporunun ellerine ulaştığını söyleyen notu sisteme düştüklerinden beri 82 gün geçti. Son aşama artık ya görüşmeye çağıracaklar ya da pasaport isteyip vizeyi basacaklar.
Bu noktada merak ettiğim sağlık raporundan sonra ne kadar sürebilir bu son aşamanın tamamlanması? Bunun için ortalama süreler nedir? yakın zamanda bu görüşmeye çağırılan biri var mı aranızda bilgi verebilecek? ve en önemlisi bu süre gereğinden fazla uzarsa benim durumumuzu sorgulama yapabileceğim bir yer var mı?(biliyosunuz ankara mail ya da telefonla bilgi paylaşmıyor)

teşekkürler.
Sayın Ezolinda merhaba,

Öncelikle dosyanız normal düzeni içinde devam etmekle beraber kesin şu kadar süre vs gibi bir yanılgı yaratmadan beklemeniz tavsiye edilir. Elçiliğimize ulaşma konusunda ise dosya bilgilerinide içeren Ingilizce yada Fransızca yazılmıs hertürlü sorgu emailine cevap verilmektedir. Genel yapıda saglık raporu sonuclarının işlenmesini takip eden maks. 6 at içinde dosyalar aksi bir durum olmadıgında sonuclandırılmıstır.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY

“KANADA GÖÇMENLİK BAŞVURUSU-EVLİLİK, EŞ YOLU İLE-SPONSORING YOUR FAMILY” sayfasına dön