kanadaya göçmenlik şartları

Kanada hakkında, ''BizveKanada'' hakkında duyurular, önemli notlar, gelişmeler, eğitim ve iş alanlarında tavsiye etkinlikleri paylaşabilirsiniz.
esra011
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

kanadaya göçmenlik şartları

Okunmamış mesaj gönderen esra011 »

Merhabalar sayfanızla yeni karşılaştım
İş arayış sürecimin uzaması sonucunda ve türkiyedeki dil eğitimlerinin maliyetli olması sebebi ile böyle bir arayışa girdim.
kanada ya gitmek hem çalışıp hem yüksek lisans yapmak istiyorum 1 yıl şartlı ingilizce hazırlık kursu verdiğini söylediler bana ama işin dogrusunu bilen yok gibi tatmin etmiyor verdikleri cevaplar yani işin kısası ben artık kanada da yaşamak hayatıma orada devam etmek istiyorum ne yapmam gerekiyor ne şekilde gitmem doğru olur çokmu maliyetli bir firma ile görüştüm az daha para yatırıcaktım araştırdım öylre bir firma yok yardımcı olurmusunuz işin doğrusu nedir
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Re: kanadaya göçmenlik şartları

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

esra011 yazdı: Eylül 27, 2017, 8:10 pm Merhabalar sayfanızla yeni karşılaştım
İş arayış sürecimin uzaması sonucunda ve türkiyedeki dil eğitimlerinin maliyetli olması sebebi ile böyle bir arayışa girdim.
kanada ya gitmek hem çalışıp hem yüksek lisans yapmak istiyorum 1 yıl şartlı ingilizce hazırlık kursu verdiğini söylediler bana ama işin dogrusunu bilen yok gibi tatmin etmiyor verdikleri cevaplar yani işin kısası ben artık kanada da yaşamak hayatıma orada devam etmek istiyorum ne yapmam gerekiyor ne şekilde gitmem doğru olur çokmu maliyetli bir firma ile görüştüm az daha para yatırıcaktım araştırdım öylre bir firma yok yardımcı olurmusunuz işin doğrusu nedir
Sayın Esra hanım merhaba,
Ülkemizde Yuksek Lisans / Master yapabilmeniz için öncelikle minimum ön şartlardan birisi mezun oldugunuz universite notunuzun 3.5 ve üstü olması ve yine Ingilizce dil bilginizinde minimum IELTS 6.5 ve üstünde olması gereklidir. Dil bilgisi eksikliğinizi Master öncesi eğitime gelerek halledebilme olanagınız bulunmaktadır. Fakat öncelikle mezuniyet notunuz önemlidir. Bunu netleştirir iseniz adım adım detayları size aktarabiliriz.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY

“BIZ VE KANADA HAKKINDA DUYURULAR” sayfasına dön