başvuru yardım lütfenn!!!!

Kanada göçmenlik başvurusu hakkında temel bilgiler aktaracağız
dogan
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

başvuru yardım lütfenn!!!!

Okunmamış mesaj gönderen dogan »

bundan 3 ay kadar once kanadaya göçmenlık basvurusu oncesı onlıne olarak puan hesabında basvuru sartı puanını saglıyordum.ancak gecen gun yıne aynı bılgılerle basvuruya puanım yetmedıgını ogrendım.buna ragmen basvuru yapsam gocmenlık basvurum kabul olma sansı var mı ? tskler yardım ıcın
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Re: başvuru yardım lütfenn!!!!

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

dogan yazdı:bundan 3 ay kadar once kanadaya göçmenlık basvurusu oncesı onlıne olarak puan hesabında basvuru sartı puanını saglıyordum.ancak gecen gun yıne aynı bılgılerle basvuruya puanım yetmedıgını ogrendım.buna ragmen basvuru yapsam gocmenlık basvurum kabul olma sansı var mı ? tskler yardım ıcın
Sayın Dogan merhaba,
Öncelikle gecerli basvuru yapabilmeniz için 100 üst puanından minimum 67 puan ve üstü ( Yaş-Dil-Eğitim-Mesleki deneyim- Eş dil bilgisi) kriterlerden topluyor olmanız gerekmektedir. Yeterli puan olmadan zaten başvuru yapma imkanınız bulunmamaktadır. ( Yanlış yada yalan beyan vermemeniz durumunda)
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY

“KANADA GÖÇMENLİK BAŞVURUSU” sayfasına dön