MERHABA İYİ GÜNLER

Kanada göçmenlik başvurusu hakkında temel bilgiler aktaracağız
harun12
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

MERHABA İYİ GÜNLER

Okunmamış mesaj gönderen harun12 »

ilk olarak aranıza yeni katıldım :)
ben istanbuldan yaşım 19 bir gençim şuan myo sivil havacılık kabin hizmetleri mezunuyum ama bunu örgün egitim olarak 4 senelik tamamlıcam (DGS)
birde açıktan tarih okucam 4 senlik fakulte böylece 2 üniversite mezunu olcam ...
kanada yaşamagı cok istiyorum abd bile daha cok istiyorum sebebi bir gelecegi olması ülkemi kötülemek gibi olmasın ama bir gelecegim yok burada ne evim ne arabam var ayrıca iş olanakları ortada gelecegim için cocuklarım için kanada hayat kurmayı cok istiyorum... dil bilgimi zaten dışarıdan work and travel yada kanadaya dil okullarına giderek geliştiricegim ingilizcem yeterli olucaktır benim sormak istedigim 1 2 yıllık tecrübeden sonra bu bölümler ve 2 üniversite mezunu olarak göçmenlik başvurusu yapsam kabul edilirmiyim gerçekten kabul edilmeyenler varmı ? zorluk seviyesi % kaç bunu merak ediyorum ayrıca orda iş bulabilirmiyim vatandaşlık aldıktan sonra güzel bir iş sahibi olabilirmiyim en azından restorant müdürlügü bile olabilir :D yorumlarınız için saolun :?: :?: :?:
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

MERHABA İYİ GÜNLER

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

harun12 yazdı:ilk olarak aranıza yeni katıldım :)
ben istanbuldan yaşım 19 bir gençim şuan myo sivil havacılık kabin hizmetleri mezunuyum ama bunu örgün egitim olarak 4 senelik tamamlıcam (DGS)
birde açıktan tarih okucam 4 senlik fakulte böylece 2 üniversite mezunu olcam ...
kanada yaşamagı cok istiyorum abd bile daha cok istiyorum sebebi bir gelecegi olması ülkemi kötülemek gibi olmasın ama bir gelecegim yok burada ne evim ne arabam var ayrıca iş olanakları ortada gelecegim için cocuklarım için kanada hayat kurmayı cok istiyorum... dil bilgimi zaten dışarıdan work and travel yada kanadaya dil okullarına giderek geliştiricegim ingilizcem yeterli olucaktır benim sormak istedigim 1 2 yıllık tecrübeden sonra bu bölümler ve 2 üniversite mezunu olarak göçmenlik başvurusu yapsam kabul edilirmiyim gerçekten kabul edilmeyenler varmı ? zorluk seviyesi % kaç bunu merak ediyorum ayrıca orda iş bulabilirmiyim vatandaşlık aldıktan sonra güzel bir iş sahibi olabilirmiyim en azından restorant müdürlügü bile olabilir :D yorumlarınız için saolun :?: :?: :?:
Sayın Harun bey merhaba,

Oncelikle hosgeldiniz. Kafanızı fazla karıstırmadan; Eğitim planlarınız gayet olumlu ve size tavsiyemiz bu eğitim sürecinizde ve mezuniyetinizin sonunda mutlaka ve mutlaka Ingilizce egitiminizi yuksek tutunuz. Ve Ingilizcenizi ciddi anlamda geliştiriniz. Sonrası bahsettiğiniz gibi 2-3 senelik bir iş tecrubesi + 2 unv. mezuniyeti + uygun yaş durumunuz + Ingilizce bilginiz ile gocmenlik basvurunuzu yapıp ülkemize gelmeniz mümkündür. Eger maddi imkanınız yeterli ise dil eğitimini bahsettiğiniz gibide ülkemize gelerek yapabilirsiniz.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY

“KANADA GÖÇMENLİK BAŞVURUSU” sayfasına dön