Acil Yardim....

Burada sizlerle Kanada'ya Turist, geçici ziyaretçi, kısa süreli öğrenci olarak gitmek için gerekli olan TRV- Temporary Visa - Geçici ikamet vizesi hakkında merak ettikleriniz, paylaşımlarınız hakkında konuşacağız.Kanada'ya Turist Vizesi, Kanada'ya Öğrenci Vizesi, Kanada işçi - çalışma vizesi, Kanada tek girişli vize, Kanada çok girişli vize
Zehra
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Acil Yardim....

Okunmamış mesaj gönderen Zehra »

Merhabalar, Oncelikle herkese yardimci olmaya calisdiginiz icin Tesekkur ediyorum sizlere. Ben Kanada'da yasiyorum vatandasliga basvurma zamaanim geldi bugun yarin basvurumu yapicagim insallah. Benim sorum kardesimle ilgili kendisi Turkiye'de yasiyor ve ingilizce ogrenmesi practic yapmasi icin yanima gelmesini istyorum burada yasamiycak gelip bir iki yil kalip geri donecek. Kendisi 2 yillik orgun ogretimi gecen yil bitirdi suanda da acikogretimden devam ediyor. Ve Kanada'ya vize almak zor oldugu icin ben ilk once Ingiltereye basvuru yapalim dedim ve o yonde calismalarimizi baslattik fakat Ingiltere nin aksanini ogrenmesini istemiyorum. Ben Kanada'nin kuzeyinde yasiyorum Chisasibi diye bir yer Quebec tarafi fakat Ottawa da evimiz var onun orda kalip okula gitmesini istiyorum cunku benim kaldigim sehirde dil okulu yok is var ama. Simdi ben sizden bir akil istyorum ne yapmaliyim bu konuda Kanada'ya nasil vize alabiliriz cunku genel olarak bakildiginda Kanada'da ablasi var ve bu cocuk acikogretime gidiyor askerlikden 2021 yilina kadar muaf yani sanki turkiye'ye geri donmez gibi duruyo durum. Lutfen beni aydinlatin enkisa zamanda nasil bir yol izlemeliyim???

Cok tesekkurler emeginize ellerinize saglik.

Saygilar.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Acil Yardim....

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

Zehra yazdı:Merhabalar, Oncelikle herkese yardimci olmaya calisdiginiz icin Tesekkur ediyorum sizlere. Ben Kanada'da yasiyorum vatandasliga basvurma zamaanim geldi bugun yarin basvurumu yapicagim insallah. Benim sorum kardesimle ilgili kendisi Turkiye'de yasiyor ve ingilizce ogrenmesi practic yapmasi icin yanima gelmesini istyorum burada yasamiycak gelip bir iki yil kalip geri donecek. Kendisi 2 yillik orgun ogretimi gecen yil bitirdi suanda da acikogretimden devam ediyor. Ve Kanada'ya vize almak zor oldugu icin ben ilk once Ingiltereye basvuru yapalim dedim ve o yonde calismalarimizi baslattik fakat Ingiltere nin aksanini ogrenmesini istemiyorum. Ben Kanada'nin kuzeyinde yasiyorum Chisasibi diye bir yer Quebec tarafi fakat Ottawa da evimiz var onun orda kalip okula gitmesini istiyorum cunku benim kaldigim sehirde dil okulu yok is var ama. Simdi ben sizden bir akil istyorum ne yapmaliyim bu konuda Kanada'ya nasil vize alabiliriz cunku genel olarak bakildiginda Kanada'da ablasi var ve bu cocuk acikogretime gidiyor askerlikden 2021 yilina kadar muaf yani sanki turkiye'ye geri donmez gibi duruyo durum. Lutfen beni aydinlatin enkisa zamanda nasil bir yol izlemeliyim???

Cok tesekkurler emeginize ellerinize saglik.

Saygilar.
Sayın Zehra hanım merhaba,
Kardeşinizin ogenci vizesi alabilmesi için gereken en önemli şart; Bu dil eğitiminin neden ve niçin kendisine gerektiğini vize başvurusunda vereceginiz niyet mektubunuzda desteklemeniz ve yine ayrıca sizinde bahsettiğiniz gibi dil eğitimi sonrasında kendisinin Turkıye'ye geri donecegine dair ispatlar sunulmasıdır. Sizin orada bulunmanız dezavantaj gibi gozuksede aynı zamanda da kalma - barınma vs vs konularında avantaj olacaktır. Ayrıca ekonomik göstergede yüksek belirtilrse bu şartları saglayan bir basvuru olumlu sonuclanacaktır.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
Zehra
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Acil Yardim....

Okunmamış mesaj gönderen Zehra »

Cok tesekkurler cevabiniz icin. Peki oncelikle ingiltereye basvuru yapip sonra Kanada'ya yapsak bir sakincasi olur mu? Avantaji ve dezavantaji nelerdir?
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Acil Yardim....

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

Zehra yazdı:Cok tesekkurler cevabiniz icin. Peki oncelikle ingiltereye basvuru yapip sonra Kanada'ya yapsak bir sakincasi olur mu? Avantaji ve dezavantaji nelerdir?
Merhaba,
Ingiltere basvurunuz eğitim için ise, tabiki bir sakıncası yoktur. Ingiltere'den aldıgınız red vs Kanada basvurunuzu etkilemeyecektir. Her vize dosyası kendi özelliğine gore değerlendirilir. Avantaj konusunda ise Kanada'nın uzaklıgı ve eğitim - kalma - barınma - ucak gidiş geliş masrafı gibi Ingiltereden pahalılıgı, ekonomik yonden olacaktır.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY

“KANADA ÖĞRENCİ VİZESİ, KANADA ZİYARETÇİ VİZESİ HAKKINDA” sayfasına dön