KANADA 3000 İŞÇİ ALACAK

Kanada hakkında, ''BizveKanada'' hakkında duyurular, önemli notlar, gelişmeler, eğitim ve iş alanlarında tavsiye etkinlikleri paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

KANADA 3000 İŞÇİ ALACAK

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

Sayın Üyelerimiz, arkadaşlarımız, dostlarımız ve ziyaretcilerimiz merhaba,

Yaklaşık 3 hafta evvel Türkiye'de gerek görsel ve yazımsal basın tarafından vatandaşlarımıza '' Kanada hükümeti 3000 göçmen işçi alacak'' haberi yayınlanmıştır. Haber niteliği ve dikkat çekme unsuru dışında konu hakkında ne yazıkki insanlarımız bilgilendirilmemiştir. Bu yüzden tarafımıza yoğun bir şekilde göçmenlik başvurusu yapılmaktadır. Insanlarımızı bu konuda net bir şekilde bilgilendirmek amacı ile konuyu açıklayalım;

Kanada göçmenlik bakanlığı FSTP - Federal Skilled Trades Program ( Federal vasıflı personel programı) adı altında bir göçmenlik klasmanı oluşturmuştur. Bu program altından her yıl toplamda 3000 ve yine meslekler listelerinde bulunan her meslektende 3000 toplamı geçmeyecek şekilde 100'er başvuru kabul edecegini açıklamıştır.

Bu başvuruyu yapabilmek için başvuru adaylarının mutlaka;
1- Son 5 yıl içinde minimum tam zamanlı, maaşlı, kayıtlı olarak 2 yıl çalışmış olması
2- Mesleklerinin Kanada Ulusal Meslekler Kurumu ( NOC ) Detaylarındaki eğitim, mesleki görev ve işleyiş özelliklerine tam uyum sağlaması,
3- Kanada'dan işveren tarafından kendilerine tam zamanlı - full time olarak yapılmış iş teklifine sahip olunması,
4- Minimum yabancı dil bilgisine sahipliğin ispatı için IELTS - General sınavından 5.0 ve üzeri not alınması,

Yukarıda maddelediğimiz bu 4 şarta sahip olmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
Kullanıcı avatarı
Doruk
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

KANADA 3000 İŞÇİ ALACAK

Okunmamış mesaj gönderen Doruk »

Sayin Excellans, yeni yilin size ve ailenize saglik, mutluluk getirmesini dilerim. Yeni yiliniz kutlu olsun.
ResimResim
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

KANADA 3000 İŞÇİ ALACAK

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

Doruk yazdı:Sayin Excellans, yeni yilin size ve ailenize saglik, mutluluk getirmesini dilerim. Yeni yiliniz kutlu olsun.
Sayın Doruk merhaba,
Sizlerinde yeni yılı size ve ailenize mutlu ve kutlu olsun.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
memoweb
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE
İletişim:

KANADA 3000 İŞÇİ ALACAK

Okunmamış mesaj gönderen memoweb »

Teşekkürler bilgi için arkadaşlar

“BIZ VE KANADA HAKKINDA DUYURULAR” sayfasına dön