Kanada göçmenlik başvuru hakkında kısa bilgi

Kanada göçmenlik başvurusu hakkında temel bilgiler aktaracağız
Kullanıcı avatarı
c.merdit
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen c.merdit »

Merhaba arkadaşlar

Adım Cengiz ve kısa bir süre önce aranıza katıldım.Geçen zaman diliminde yaşadığım yer bakımından (Türkiye / Istanbul / Şişli) ve olumlu olduğu kadar olumsuz olan bazı olaylar yüzüne Türkiye'den kesinlikle ayrılık kararı aldım ve internette araştırdıktan sonra Kanada benim göç etmek için en uygun olan yer olarak gördüm.Bazı aracı firmaları gezdikten sonra J***C***** adlı firma ile karşılaştım ve bana tüm konularda belli bir ücret karşılığında yardımcı olacaklarını belirttiler.(Başvurunun yapılması, dosya numarasının alınması vs.) Sizce bu firma ile tüm işlemleri yürütmem ne kadar doğru olur?

Kendim hakkındada sizlere kısaca bilgi vericek olursam.Yukarıda belirttiğim gibi adım Cengiz Merdit.29 Haziran 1990 İstanbul doğumluyum.Kocaeli Üniversitesi 2 yıllık Makina Teknik Ressam ve Konstrüksiyon bölümü mezunuyum.Toplamda net olarak 1 yıl staj ve şuanda çalışıyor olmamla birlikte 2.5 senelik bir iş tecrübem bulunmaktadır.Yabancı dil seviyem Çince (Başlangıç) ve İngilizce (Orta seviye)'dir.

Kanada'ya göç kararı aldıktan sonra ülkenin kültürel, ekonomik ve yaşam standartları hakkında hemen hemen her bilgisayar başına geçtiğimde forumları gezerek internet başında sürekli araştırma yaparak öğrenmeye çalışıyorum.Bu durumdan dolayıda bana başvuru zamanında ek bir avantaj sağlıyacağını düşündüğüm için Fransızca kursunada kaydımı yaptırdım.Şimdi sorucaksınız bana göç kararı almandaki nedenler nelerdir diye.Onuda kısaca özetliyecek olursam;

+ Öncelikle en azından 2 yıllıkta olsam bir üniversite mezunu olduğum halde ne kadar firmaya başvurduysam beni ara eleman olarak görüp kapıdan çevirmeleri
+ İnsanların yolda, caddede yürürken bile saygı kavramını tamamen yitirmesi ki kendisi hatalı olsa bile haklıymış gibi üste çıkmaya çalışması
+ Yayalar için yeşil ışık yandığı halde karşıya geçmeye çalıştığımda taksicinin üzerime resmen arabayı sürmesi
+ Eğer iyi bir yerde çalışmak istiyorsan tanıdık olması şart oldu güzel ülkemde.
+ Hastanelerde ( devlet hastaneleri için geçerli ) insanları özellikle sırf ilaç satmak için deneme tahtası olarak görmeleri ve daha fazlası var saymak istediğim fakat o kadar çok olumsuz olmak istemediğim için yazmak istemedim.

Göçmenlik başvuru yöntem ve yollarını bilmediğim için bu işlemlerle ilgilenicek bir firmayla ortak olarak çalışmam ne kadar doğru olur?

Şimdiden bu yazdığımı vakit ayırıp okuduğunuz ve bana yol gösterdiğiniz için teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

c.merdit yazdı:Merhaba arkadaşlar

Adım Cengiz ve kısa bir süre önce aranıza katıldım.Geçen zaman diliminde yaşadığım yer bakımından (Türkiye / Istanbul / Şişli) ve olumlu olduğu kadar olumsuz olan bazı olaylar yüzüne Türkiye'den kesinlikle ayrılık kararı aldım ve internette araştırdıktan sonra Kanada benim göç etmek için en uygun olan yer olarak gördüm.Bazı aracı firmaları gezdikten sonra xxxxx adlı firma ile karşılaştım ve bana tüm konularda belli bir ücret karşılığında yardımcı olacaklarını belirttiler.(Başvurunun yapılması, dosya numarasının alınması vs.) Sizce bu firma ile tüm işlemleri yürütmem ne kadar doğru olur?

Kendim hakkındada sizlere kısaca bilgi vericek olursam.Yukarıda belirttiğim gibi adım Cengiz Merdit.29 Haziran 1990 İstanbul doğumluyum.Kocaeli Üniversitesi 2 yıllık Makina Teknik Ressam ve Konstrüksiyon bölümü mezunuyum.Toplamda net olarak 1 yıl staj ve şuanda çalışıyor olmamla birlikte 2.5 senelik bir iş tecrübem bulunmaktadır.Yabancı dil seviyem Çince (Başlangıç) ve İngilizce (Orta seviye)'dir.

Kanada'ya göç kararı aldıktan sonra ülkenin kültürel, ekonomik ve yaşam standartları hakkında hemen hemen her bilgisayar başına geçtiğimde forumları gezerek internet başında sürekli araştırma yaparak öğrenmeye çalışıyorum.Bu durumdan dolayıda bana başvuru zamanında ek bir avantaj sağlıyacağını düşündüğüm için Fransızca kursunada kaydımı yaptırdım.Şimdi sorucaksınız bana göç kararı almandaki nedenler nelerdir diye.Onuda kısaca özetliyecek olursam;

+ Öncelikle en azından 2 yıllıkta olsam bir üniversite mezunu olduğum halde ne kadar firmaya başvurduysam beni ara eleman olarak görüp kapıdan çevirmeleri
+ İnsanların yolda, caddede yürürken bile saygı kavramını tamamen yitirmesi ki kendisi hatalı olsa bile haklıymış gibi üste çıkmaya çalışması
+ Yayalar için yeşil ışık yandığı halde karşıya geçmeye çalıştığımda taksicinin üzerime resmen arabayı sürmesi
+ Eğer iyi bir yerde çalışmak istiyorsan tanıdık olması şart oldu güzel ülkemde.
+ Hastanelerde ( devlet hastaneleri için geçerli ) insanları özellikle sırf ilaç satmak için deneme tahtası olarak görmeleri ve daha fazlası var saymak istediğim fakat o kadar çok olumsuz olmak istemediğim için yazmak istemedim.

Göçmenlik başvuru yöntem ve yollarını bilmediğim için bu işlemlerle ilgilenicek bir firmayla ortak olarak çalışmam ne kadar doğru olur?

Şimdiden bu yazdığımı vakit ayırıp okuduğunuz ve bana yol gösterdiğiniz için teşekkür ederim.
Sayın C.merdit merhaba,

Öncelikle şunu size hatırlatalım, bulundugunuz Forum yapısının sahibi BVK'da bu hizmeti vermektedir, ve diger şirket - kurum - avukat - danışmanlar hakkında da bir yorum yapmayı etik olarak Kabul görmemekteyiz. Ancak forumu incelediğinizde danışman - avukat ile ilgili başvuru hakkında da detaylı ve samimice acıklamalarımızı göreceksiniz. Yine yazımınızdan Kanada göçmenliği hakkında ciddi bir düşüncede oldugunuz anlaşılmaktadır. Bizlere destek@bizvekanada.com email adresimizden ulaşınız, arkadaşlarımız değerlendirmelerini yapsınlar olası çıkan sonuçlara görede Kanada göçmenliğiniz detaylandırılsın.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
Kullanıcı avatarı
c.merdit
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen c.merdit »

Sayın Excellans Bey,

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.Ö.M yoluyla sizlere konuyla ilgili bir mesaj attım.

Teşekkürler

“KANADA GÖÇMENLİK BAŞVURUSU” sayfasına dön