Kanada Göçmenlik - FSW 2012- Öngörü değişiklikler

Kanada hakkında, ''BizveKanada'' hakkında duyurular, önemli notlar, gelişmeler, eğitim ve iş alanlarında tavsiye etkinlikleri paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

Sayın üyelerimiz, arkadaşlarımız ve dostlarımız merhaba,
Kanada vatandaşlık, göçmenlik ve çok kültürlülük bakanı sayın Jason Kenney 2012 - FSW / Federal Skilled Worker başvurularında yeni dönem içinde yapılacak değişiklerle ilgili iki yapıyı daha açıklamıştır. Bu değişiklikler sırasıyla yabancı ülkede alınmış eğitimlerin göçmenlik başvuruları öncesi Kanada içinde kredilendirilmesi ve bu işlemi hali hazırda yapan başvuru sahiplerinin öncelikli sıraya alınması. Diğer bir yapılası değişiklik ise mesleklerin kendi aralarında öncelik sırasına konulması; bu meslekler içinde özellikle Tıp ve Sağlık çalışanları (Doktorlar, Hemşireler, tekn. vs.) diğer meslek guruplarından daha önce göçmenlik dosyaları ve işlemleri değerlendirilip sonuçlandırılacaktır.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
cebeca
AZ DENEYİMLİ ÜYE
AZ DENEYİMLİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen cebeca »

merhaba,

bu kredilendirme ile ilgili biraz daha detay vermeniz mumkun olabilir mi acaba?

nereye ve nasil basvurmamiz gerekiyor acaba?

tesekkurler.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

Sayın Cebeca merhaba,
Bunun için yapılandırılan ve yabancı eğitim alan göçmen ve göçmen adaylarına kolaylık sağlamak için hizmete açılan bakanlık sitemiz;
http://www.credentials.gc.ca/ mesleğiniz ile alakalı tüm detayları sizlere açıklayacaktır. Her meslek kendine özgü kıstas ve kurumlar ile ilişkilendirilmiştir.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY

“BIZ VE KANADA HAKKINDA DUYURULAR” sayfasına dön