Kanada Göçmenlik Başvurusu İçin Nereye Bakmam Gerekiyor

Kanada göçmenlik başvurusu hakkında temel bilgiler aktaracağız
kayitcicasper
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen kayitcicasper »

Herkese iyi günler siteniz gerçekten çok faydalı ve güzel bilgiler içermekte fakat ben hiç bir yerde aradığımı bulamadım.Ben Hacettepe üniversitesi spor bilimleri ve teknolojisi yüksek okulu antrenörlük programından mezunum.Bölüm 4 yıllık ve 1 yıl da ingilizce hazırlık.Profesyonel sporcuyum personal trainer olarak çılıştım ve bunlara ek olarak uluslar arası köpek eğitmenliği yapmaktayım.Ne araştırmam gerektiğini artık kestiremiorum.Kafam çok karıştı.Yardımlarınızı bekliyorum.Çok tesekkürler.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

Sayın Kayıtcıcasper merhaba,
Öncelikle anlattıklarınızdan göçmenlik başvurusu yapmak istediğiniz anlaşılıyor yanlış ise düzeltiniz ve mesleğiniz üzerinden göçmenlik başvurusu yapabilmeniz için (Antrenör yada Profesyonel Sporcu ) şu anda sadece SELF - EMPLOYED / kendi mesleğini icra etmek: kategorisinden bu başvuruyu yapabilirsiniz.
Bu başvuru klasmananın minimum yeterlilikleri ise;
- Meslekte son 5 yıl içinde olmak kaydıyla minimum 2 yıl icra etmek,
- Mesleğinizde ulusal ve uluslar arası görevlerde, yarışmalarda, organizasyonlarda bulunmuş olmak,
- Mesleğiniz için gerekli olan minimum eğitimleri sağlamış olmak,
- Mesleğiniz ile ilgili Uluslararası sertifikalara sahip olmak,
- Yabancı dil bilginizi ispatta Ingilizce için IELTS yada CELPIP Fransızca için TEF sınavlarına girmiş ve sonuçlarını almış olmak,
- Minimum Bekar iseniz 11,115 CAD Kanada doları, evli iseniz ve çocugunuz yok ise 13,837 CAD Kanada doları ve çocugunuz - cocuklarınız var ise 17,011 CAD - 20,654 CAD Kanada doları ekonomik güce sahip olmak.

Yukarıda saydığımız şartları taşıyor iseniz Self -Employed olarak Kanada'ya göçmenlik başvurunuzu yapabilirsiniz. Konu hakkında detaylı bilgiyi Self - Employed linkinden alabilirsiniz.

Bu bilgiler ışığında, sonrasında eğer yine başvurunuz için ve başvuru yapmak için yardıma ihtiyacınız olursa bizlere e-mail yolu ile ulaşabilirsiniz.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
uyarhhhh
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen uyarhhhh »

MERHABA
KANADA YA İŞCİ STATÜSÜNDE BAŞVURU YAPMAK İÇİN IETS SINAVINA GİRMEK GEREKLİMİ
TEŞEKKÜRLER
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

uyarhhhh yazdı:MERHABA
KANADA YA İŞCİ STATÜSÜNDE BAŞVURU YAPMAK İÇİN IETS SINAVINA GİRMEK GEREKLİMİ TEŞEKKÜRLER
Sayın Uyarhhhh merhaba,
Eğer sorunuz Kanada'ya çalışma izinli işçi statusunde vize için başvurmak ise Yabancı dil bilginiz size yapılan iş teklifi ve işverenin sizden isteyecegi derecede olmalı ve sizde bunu vize alma başvurunuzda ispatlamanız için (eğer işveren Ingilizce bilmeli dedi ve öyle anlaşma yapıldı ise) IELTS sınavına girmek durumundasınız.
Eğer sorunuz göçmenlik ise, sadece Girişimci-Yatırımcı, evlilik yolu ve mültecilik yolu göçmenlik başvuruları hariç tüm göçmenlik başvurularında bu sınava girmeye mecbursunuz.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
Kullanıcı avatarı
HASAN-B.AYDIN
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen HASAN-B.AYDIN »

KANADA GÖÇMENLİK TESTİNİ DOLDURDUM FAKAT MAİL ADRESİME BİLGİLERİNİZ EKSİK DİYE BİR MAİL GELDİ VE FORMA BAKTIĞIMDA MAİLİME GELEN ÖZELLİKLERİ İÇERMEDİĞİNİ YANİ O BÖLÜMLERİN OLMADIĞINI FARKETTİM NE YAPMALIYIM... KALİFİYE İŞÇİ OLARAK BAŞVURMUŞTUM...
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

HASAN-B.AYDIN yazdı:KANADA GÖÇMENLİK TESTİNİ DOLDURDUM FAKAT MAİL ADRESİME BİLGİLERİNİZ EKSİK DİYE BİR MAİL GELDİ VE FORMA BAKTIĞIMDA MAİLİME GELEN ÖZELLİKLERİ İÇERMEDİĞİNİ YANİ O BÖLÜMLERİN OLMADIĞINI FARKETTİM NE YAPMALIYIM... KALİFİYE İŞÇİ OLARAK BAŞVURMUŞTUM...
Sayın Hasan bey merhaba,
Konu ile ilgili açıklama diğer başlık altında yapılmıştır.
Saygılarımızla,

Kullanıcı avatarı
HASAN-B.AYDIN
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen HASAN-B.AYDIN »

SAYIN YÖNETİCİ;
İNTERNETTE BİRAZ YENİYİM. DİĞER BAŞLIK DA DİYORSUNUZ. FAKAT; DİĞER BAŞLIK NERESİ ....
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

HASAN-B.AYDIN yazdı:SAYIN YÖNETİCİ;
İNTERNETTE BİRAZ YENİYİM. DİĞER BAŞLIK DA DİYORSUNUZ. FAKAT; DİĞER BAŞLIK NERESİ ....
Sayın Hasan bey,
Bizlere bildirmiş olduğunuz e-mail adresinden size ulaşılacaktır.
Saygılarımızla,

Kullanıcı avatarı
kemal80
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen kemal80 »

Kanadaya self employed statusunde gitmek cok mantikli. cogu kisinin kafasinda sadece sporcular ve sanatcilar bu statuden basvurabilir diye bir on yargi var. ama esas tanim sporcular ve sanatcilar da bu basvuru seklini yapabilirler olmali. bu basvuru sekliyle grafikerinden tutun turizmcisine tercumanindan terzisine kadar kabul alan kisiler var. hem bu basvuru seklinde ielts mecburiyeti yok ielts sadece sizin puaninizi artirmaya yetiyor. istenen puanda 35...
Kullanıcı avatarı
kemal80
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen kemal80 »

Excellans yazdı:Sayın Kayıtcıcasper merhaba,
Öncelikle anlattıklarınızdan göçmenlik başvurusu yapmak istediğiniz anlaşılıyor yanlış ise düzeltiniz ve mesleğiniz üzerinden göçmenlik başvurusu yapabilmeniz için (Antrenör yada Profesyonel Sporcu ) şu anda sadece SELF - EMPLOYED / kendi mesleğini icra etmek: kategorisinden bu başvuruyu yapabilirsiniz.
Bu başvuru klasmananın minimum yeterlilikleri ise;
- Meslekte son 5 yıl içinde olmak kaydıyla minimum 2 yıl icra etmek,
- Mesleğinizde ulusal ve uluslar arası görevlerde, yarışmalarda, organizasyonlarda bulunmuş olmak,
- Mesleğiniz için gerekli olan minimum eğitimleri sağlamış olmak,
- Mesleğiniz ile ilgili Uluslararası sertifikalara sahip olmak,
- Yabancı dil bilginizi ispatta Ingilizce için IELTS yada CELPIP Fransızca için TEF sınavlarına girmiş ve sonuçlarını almış olmak,
- Minimum Bekar iseniz 11,115 CAD Kanada doları, evli iseniz ve çocugunuz yok ise 13,837 CAD Kanada doları ve çocugunuz - cocuklarınız var ise 17,011 CAD - 20,654 CAD Kanada doları ekonomik güce sahip olmak.

Yukarıda saydığımız şartları taşıyor iseniz Self -Employed olarak Kanada'ya göçmenlik başvurunuzu yapabilirsiniz. Konu hakkında detaylı bilgiyi Self - Employed linkinden alabilirsiniz.

Bu bilgiler ışığında, sonrasında eğer yine başvurunuz için ve başvuru yapmak için yardıma ihtiyacınız olursa bizlere e-mail yolu ile ulaşabilirsiniz.
ielts mecburiyeti yok...
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Sayın Kemal80 merhaba,
Forum ailemize hoş geldiniz, paylaşımlarınızı lütfen ilgili konu başlıkları altında yapınız. Böylece diğer üyelerde kendilerine ait danışmak yada aramak istediklerine daha kolay ulaşsınlar. Ayrıca bahsettiğiniz konu direkt olarak burada paylaşılmıştır. Sizde deneyim ve önerilerinizi oradan yapar iseniz insanlarımıza daha kolay aranılan bilgiyi vermiş oluruz.

Ayrıca yukarıda ''Mecburiyet'' diye bir bilgi verilmemiştir. Dikkat ederseniz Yabancı dil bilginizi ispatta diye bilgi verilmiştir, ve yine aynı bilgi postunda direkt bakanlıgın sitesi paylaşılarak detay alınmasıda tavsiye edilmiştir.

BKNZ: viewtopic.php?f=39&t=52
Saygılarımızla,

Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Tüm Self Employed - Kendi işini - mesleğini yapma listesi ''Biz ve Kanada hakkında duyurular ''başlığımız altında sunulmuştur.
Saygılarımızla,

“KANADA GÖÇMENLİK BAŞVURUSU” sayfasına dön