İltica sonrası

Kanada; iltica ile göçmenlik hakkı kazanma
Bilgem
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

İltica sonrası

Okunmamış mesaj gönderen Bilgem »

Merhabalar benim danişmak istediğim bir husus var. ilticası kabul edilen biri el konulan pasaport ve kimliğini ne zaman alabiliyor. Bir de diyelim ki pasaport kimliğini aldı tr de hayati tehlikesi de ortadan kalktı geri Türkiye'ye gelip sanki hiç iltica etmemiş gibi türkiyede hayatına devam edebilir mi. Kanada ve Türkiye buna izin verir mi Çok çok teşekkür ediyorum cevabınızı dört gözle bekliyor olacağım. Kolaylıklar diliyorum
Zoka
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Re: İltica sonrası

Okunmamış mesaj gönderen Zoka »

Merhaba. Benim bildiğim kadarıyla Türkiye haricinde her yere gidebilirsiniz. Kanada pasaportu aldığınız zaman istediğiniz yere gidebeilirsiniz diye biliyorum. Kesin bilgi değil. Araştırmalarım ve duyduklarım doğrultusunda söylüyorum. Sayın Bilgem ben de iltica etmek üzereyim. Sizdene bu süreci ve yasadiklarınızi öğrenebilir miyim. İster buradan isterseniz mail ile iletebilirsiniz.
Teşekkür ederim
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

Bilgem yazdı: Ocak 13, 2018, 8:59 pm Merhabalar benim danişmak istediğim bir husus var. ilticası kabul edilen biri el konulan pasaport ve kimliğini ne zaman alabiliyor. Bir de diyelim ki pasaport kimliğini aldı tr de hayati tehlikesi de ortadan kalktı geri Türkiye'ye gelip sanki hiç iltica etmemiş gibi türkiyede hayatına devam edebilir mi. Kanada ve Türkiye buna izin verir mi Çok çok teşekkür ediyorum cevabınızı dört gözle bekliyor olacağım. Kolaylıklar diliyorum
Kanada vatandaşlık başvurunuz sonuclandıktan sonra evet. Göçmen statunuzlede ise gelebilirsiniz, fakat bakanlık görevlileri bunu dikkate alır ise ileride vatandaşlık başvurunuz tehlikeye girebilir. Bu riski almanıza gerek yoktur.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
reytan
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen reytan »

merhaba
eşim 5 aylık hamileyken iltica etti 2018 ağustos ayında ocakta iltica talebi kabul oldu hemen pr evraklarını yolladık benide forumda belirtti nisan ayında evraklar işleme kondu banada temmuz ayında parmak izi ve biometrik için ücret ödemem iletildi mail ile sizce ne zaman giderim daha çocuğumu göremedim :(
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

reytan yazdı: Ağustos 17, 2019, 2:09 pm merhaba
eşim 5 aylık hamileyken iltica etti 2018 ağustos ayında ocakta iltica talebi kabul oldu hemen pr evraklarını yolladık benide forumda belirtti nisan ayında evraklar işleme kondu banada temmuz ayında parmak izi ve biometrik için ücret ödemem iletildi mail ile sizce ne zaman giderim daha çocuğumu göremedim :(
Sayın Reytan merhaba,
Tüm başvuru süreciniz maksimum 12 ay içinde sonuclanacaktır. Bu yüzden hemen şu gün şu zaman diye bir süre verilmesi yanlış olacaktır.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
reytan
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

peki cocugumu gormedigimden dolayi basvurabilecegim herhangi bir yer varmidir insan haklari temelli bir vize basvurusu yapsam daha hizli bir etkisi olabilirmi
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

reytan yazdı: Ağustos 20, 2019, 1:27 am peki cocugumu gormedigimden dolayi basvurabilecegim herhangi bir yer varmidir insan haklari temelli bir vize basvurusu yapsam daha hizli bir etkisi olabilirmi
Sayın Reytan merhaba,
Hayır, zaten iltica başvurusu yaparak ve kabul edilerek bu hakkı kullanmış durumdasınız.
Saygılarımızla,

reytan
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Excellans yazdı: Ağustos 21, 2019, 11:27 pm
reytan yazdı: Ağustos 20, 2019, 1:27 am peki cocugumu gormedigimden dolayi basvurabilecegim herhangi bir yer varmidir insan haklari temelli bir vize basvurusu yapsam daha hizli bir etkisi olabilirmi
Sayın Reytan merhaba,
Hayır, zaten iltica başvurusu yaparak ve kabul edilerek bu hakkı kullanmış durumdasınız.
tesekkur ederim umraim biran once cocuguma kavusabilirim

“KANADA'YA ILTICA HAKKINDA BILINMESI GEREKENLER” sayfasına dön