İltica

Kanada; iltica ile göçmenlik hakkı kazanma
ankara_
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

İltica

Okunmamış mesaj gönderen ankara_ »

Merhabalar,
Ben ve ailem haziran 2016 da iltica ettik. Ağustos 2016 da mahkemeyi geçtik. Aralık 2016 da ise PR başvurumuzu yaptık. 1 senedir ne olduğunu bilmeden bekliyoruz. Bu arada geçici pasaport gibi bişey varmış duydum. Türkiye hariç diğer ülkelere gidebiliyormuşuz. Eğer biliyorsanız sormak istiyorum, PR kağıtlarımız geldikten sonra Türkiye ye ziyaret amaçlı gidebiliyormuyuz...
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Re: İltica

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

ankara_ yazdı: Aralık 14, 2017, 4:18 am Merhabalar,
Ben ve ailem haziran 2016 da iltica ettik. Ağustos 2016 da mahkemeyi geçtik. Aralık 2016 da ise PR başvurumuzu yaptık. 1 senedir ne olduğunu bilmeden bekliyoruz. Bu arada geçici pasaport gibi bişey varmış duydum. Türkiye hariç diğer ülkelere gidebiliyormuşuz. Eğer biliyorsanız sormak istiyorum, PR kağıtlarımız geldikten sonra Türkiye ye ziyaret amaçlı gidebiliyormuyuz...
Sayın Ankara merhaba,
PR kartlarınız geldikten sonar, Türkiye içinde giriş ve çıkışlarınıza ait aksi bir durum olmadıgı sürece giriş - çıkış yapabilirsiniz.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
ankara_
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen ankara_ »

Çok teşekkür ederim cevapladığınız için. Yanlış anlamadıysam PR kağıtlarından sonra kart için başvurup, kartlar geldikten sonra istediğimiz zaman gidebiliriz. Doğru mudur?
kaptan25
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen kaptan25 »

Merhabalar Kolay gelsin
Ben 22 yaşında lise mezunu devlet memuru olarak çalışıyorum canadaya gitmek için bayadır düşünüyorum, bulunduğum şartlardan dolayı hem doğulu hemde dinsel anlayışımdan dolayı iltica etmek istiyorum üstelik engelli vatandaşım onunda sıkıntısı yaşıyorum Türkiye de hocam şimdi gitme şansım var mı ? Eğer varsa nasıl bir yol izlemeliyim. Engelim iltica için sorun olurmu yani görünürde pek birşey belli olmuyor kronik bir engel. İltica olarak kabul edilenlere önce dil eğitimi ardından üniversite mezunu değilse ücretsiz eğitim ve iş imkanları sağlıyorlarmış doğruluğu nedir eğer bu yönden gitme imkanım gözükmüyorsa göçmen olarak gidebilirmiyim sadece lise mezunu devlet memuruyum başka bir ek özelliğim yok çok soru sordum kusuruma bakmayın hem bu konuda çok istekli ve çok heyecanlıyım cevap verirseniz beni gerçekten çok sevindirirsiniz. şimdiden teşekkür ederim
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

ankara_ yazdı: Aralık 16, 2017, 4:16 am Çok teşekkür ederim cevapladığınız için. Yanlış anlamadıysam PR kağıtlarından sonra kart için başvurup, kartlar geldikten sonra istediğimiz zaman gidebiliriz. Doğru mudur?
Dogrudur.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
kaptan25
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

HOCAM EN AZINDAN NASIL BAŞVURU YAPACAĞIMI YAZSANIZ YA SİZE ZAHMET ÇOK İHTİYACIM VAR
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

kaptan25 yazdı: Aralık 20, 2017, 3:19 pm HOCAM EN AZINDAN NASIL BAŞVURU YAPACAĞIMI YAZSANIZ YA SİZE ZAHMET ÇOK İHTİYACIM VAR
Sayın Kaptan25 merhaba,
Ülkeye Kanada dışından iltica başvurusu yapabilmeniz için öncelikle, UNCHR - Birleşmiş milletler insan hakları organizyasonundan size verilecek mülteci - refugee tavsiye mektubu yada belgesini almak durumundasınız. Bu belge ve destek mektubunu aldıktan sonra başvurunuzu yapabilirsiniz. Engel konusunda ise halk saglıgını tehdit etmeyecek bir engele sahip iseniz durumunuz sorun olmayacaktır.
Saygılarımızla,

kaptan25
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Excellans yazdı: Aralık 26, 2017, 2:57 pm
kaptan25 yazdı: Aralık 20, 2017, 3:19 pm HOCAM EN AZINDAN NASIL BAŞVURU YAPACAĞIMI YAZSANIZ YA SİZE ZAHMET ÇOK İHTİYACIM VAR
Sayın Kaptan25 merhaba,
Ülkeye Kanada dışından iltica başvurusu yapabilmeniz için öncelikle, UNCHR - Birleşmiş milletler insan hakları organizyasonundan size verilecek mülteci - refugee tavsiye mektubu yada belgesini almak durumundasınız. Bu belge ve destek mektubunu aldıktan sonra başvurunuzu yapabilirsiniz. Engel konusunda ise halk saglıgını tehdit etmeyecek bir engele sahip iseniz durumunuz sorun olmayacaktır.
Sayın Excallans öncelikle çok teşekküre ediyorum cevabınız için eğer imkanınız varsa bir önceki yazımdaki sorularımıda cevaplarmısınız çok makbüle geçer

“KANADA'YA ILTICA HAKKINDA BILINMESI GEREKENLER” sayfasına dön