KANADA'DA MUTLUMUYUM!!

Kanada ve Kanada hakkında deneyimleriniz, bildikleriniz, tavsiyeleriniz doğrultusunda hazırlanmış Kanada Anketleri
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

KANADA'DA MUTLUMUYUM!!

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

Sayın Üyelerimiz, arkadaşlarımız, dostlarımız ve misafirlerimiz bu anketimiz 6 aylığına IP kontrollü olarak Misafir kullanıcılarada açık olacaktır. Daha geniş bir alanda sonuçların değerlendirilmesi açısından en azından çıkan ortalama üzerinden 10% yanılma payı ile bir yorum yapabilme şansını sizlere verecektir. Sizlerden özenle ve tek ricamız lütfen ankete oy verecek olan kişilerin mutlaka ve mutlaka Kanada deneyimine en az 6 aylık bir süre sahip olmalarıdır.(Öğrenci, Ziyaretçi, Çalışan, Akraba, Sürekli yaşayan, Vatandaş vs.)
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
Kullanıcı avatarı
baris_antalya
AZ DENEYİMLİ ÜYE
AZ DENEYİMLİ ÜYE

KANADA'DA MUTLUMUYUM!!

Okunmamış mesaj gönderen baris_antalya »

Sayın Excellans,

Sizin yanıtınız nedir? =)
ResimResim
Kullanıcı avatarı
Doruk
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

KANADA'DA MUTLUMUYUM!!

Okunmamış mesaj gönderen Doruk »

Baris, oylama gizli ve kapali zarf usuluyle yapilacaktir :)
ResimResim
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

KANADA'DA MUTLUMUYUM!!

Sayın Barıs_Antalya merhaba,
Açıkcası ben daha oy vermedim...
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
Kullanıcı avatarı
baris_antalya
AZ DENEYİMLİ ÜYE
AZ DENEYİMLİ ÜYE

KANADA'DA MUTLUMUYUM!!

Gerci evet kisisel bi gorus pardon :)

Ya su ana kadar ankete katilanlar hangi kriterlere istinaden oylama yapti bilmiyorum ama ben ciddi anlamda endiseliyim isin gercegi. Sanirim Kanada'ya gelmekten biraz korkuyorum. Sanki ucaga bindigimde herseyimi havaalaninda birakicak, tum cevremi birakip gidicekmisim gibi geliyo. Ailemle birlikte olucam yalniz kalmiicam ayri konu.. Ama okulda arkadas ortami acisindan yapayalniz kalacakmisim gibi bi his barindiriyorum icimde. Cok moral bozucu..
ResimResim
Kullanıcı avatarı
Doruk
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

KANADA'DA MUTLUMUYUM!!

Okunmamış mesaj gönderen Doruk »

baris, walla senin gibi birine hic yakistiramasim.. sen butun auranla herkesi kendine bagimli yaparsin soyliiim sana.. hic korkma.. burdaki insanlar yardimci olur sana.. inan bana okuldaki arkadaslarini cok kisa zamanda sevecegine eminim.. basarilar
ResimResim
Kullanıcı avatarı
baris_antalya
AZ DENEYİMLİ ÜYE
AZ DENEYİMLİ ÜYE

KANADA'DA MUTLUMUYUM!!

Doruk Abi çok teşekkür ederim. Ama ne biliyim alışılagelenin dışında bir coğrafya olunca insan biraz düşünüyo ister istemez. Ama acayip motive oldum :) çok teşekkür ederim tekrar :)
ResimResim
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

KANADA'DA MUTLUMUYUM!!

Sayın Uyelerimiz merhaba,
Kanada'da Mutlumuyum? isimli anketimize 243 geçersiz -(Aynı IP, aynı bilgisayar vasıtası ile gönderilen cevaplar) silinerek. Toplamda 93 geçerli oylama sonucu:
Vatandaşlarımız, öğrencilerimizin 29% oranında Kanada'nın beklentilerinden daha zorlu bir ülke olduğunu fakat yinede Türkiye'den daha fazla sosyal anlamda yaşanılacak bir ülke olduğuna...
Yine 18% oranında ise daha bu ülkede yeni ve daha alışamadıklarını...
Yine 8% oranında Türkiye ve Kanada arasında kaldıklarını gerçekten bir fark yada değişim hissetmediklerini...
Yine 6% oranında Türkiye'yi daha rahat ve yaşanabilir bulduklarını...
Yine 1% oranında kesinlikle Türkiye'ye dönecekleri konusunda görüş bildirmişlerdir.

Diğer 38% oranında değişik cevaplar ise çok daha kişisele dayanılarak verilen cevaplar olduğu için detaylandırmadık. (Amerika isteği vs vs.)
Saygılarımızla,

“BİZ VE KANADA - KANADA VE KANADA GÖÇMENLİK HAKKINDA ANKET” sayfasına dön