Kanadada doğum

Kanada'da yaşamak ve Kanada'da Türk olarak hayat ve yaşam şartlarına uymak için neler yapmalı? Kanada'da yaşamak zor mu?
cloves
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Kanadada doğum

Okunmamış mesaj gönderen cloves »

Merhabalar ilk plan Amerikaydı fakat malum kriz vize olayları 2. seçenek Kanada var . Amerika ile farklılıklar var ev bulmak filan o kadar zor değil sanırım ama doktor ve hastane nasıl tam bilmiyorum. Kanada da doğum için bana ne öneririsiniz buradan ayarlayıp mı gelmek gerekir yoksa oraya gelince ayarlanabilirmi.?
Bir doktora sordum 20-22 bin kanada doları dedi konaklama ve uçuş hariç
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Re: Kanadada doğum

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

cloves yazdı: Kasım 23, 2017, 11:53 pm Merhabalar ilk plan Amerikaydı fakat malum kriz vize olayları 2. seçenek Kanada var . Amerika ile farklılıklar var ev bulmak filan o kadar zor değil sanırım ama doktor ve hastane nasıl tam bilmiyorum. Kanada da doğum için bana ne öneririsiniz buradan ayarlayıp mı gelmek gerekir yoksa oraya gelince ayarlanabilirmi.?
Bir doktora sordum 20-22 bin kanada doları dedi konaklama ve uçuş hariç
Sayın Cloves merhaba,
Eğer dogumda C-section / sezeryan yada daha farklı tedavi vs olmaz ise doktorun söylediği rakamın minimum tutarı 14,000 CAD ve üstü şeklinde secilecek hastahane vs ile değişkenlik göstermektedir. Kalacak yer vs içinde öncelikle hastahane ile iletişime geciniz anlaşma sonrası hastahane etrafında alternatiflere bakınız.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
jonywayt
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Re: Kanadada doğum

Okunmamış mesaj gönderen jonywayt »

Selamlar degerli paylaşımlarınız için teşekkürler. bizde kanadada doğum yapmayı düşünüyoruz aklımıza takılan sorulardan biri cocuk yardımı . Acaba ülke dışındada bu yardımı alma gibi bir olanak varmıdır acaba?

Birde tanlış anlamayın , meraktan soruyorum,bu 14.000 doları hangi hastane acaba ? Birkaç arkadaşın verdiği bilgi 10-12 bin gibi deniyordu. Yuvarlasan ekstra tedavi çıkmaz ise 30.000 cad ile 3 ay yeme içme konaklama ucak vs çıkarabilirmiyiz sizce? 2 kişi gidip 3 ay kalıp dönecek. Lokasyon montreal/ mart başı - haziran başı arası

“KANADA'DA YAŞAMAK ZOR MU?” sayfasına dön