Göçmenlik Başvurusu hakkında

Kanada göçmenlik başvurusu hakkında temel bilgiler aktaracağız
nickuzun
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Göçmenlik Başvurusu hakkında

Okunmamış mesaj gönderen nickuzun »

Merhaba arkadaşlar ;
Yaşım 26 . Yazılım ile ilgili sektörde 10 yıllık deneyim bulunmakta. İngilizcem iyi fakat , 2 yıllık üniversite mezunuyum . Şuan açık öğretim 4 sınıftayım .Bu şartlar düşünüldüğünde gitmem imkansız mı ?Bunu şansımı artırmak için neler yapmalıyım. Cevaplarsanız sevinirim.

Teşekkürler
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Re: Göçmenlik Başvurusu hakkında

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

nickuzun yazdı: Ağustos 20, 2017, 5:20 pm Merhaba arkadaşlar ;
Yaşım 26 . Yazılım ile ilgili sektörde 10 yıllık deneyim bulunmakta. İngilizcem iyi fakat , 2 yıllık üniversite mezunuyum . Şuan açık öğretim 4 sınıftayım .Bu şartlar düşünüldüğünde gitmem imkansız mı ?Bunu şansımı artırmak için neler yapmalıyım. Cevaplarsanız sevinirim.
Teşekkürler
Sayın Nickuzun merhaba,
Yaşınız, eğitim durumunuz uygun durumda olmakla beraber IELTS - General sınavından Konusma: 7.0 / Dinleme: 8.0 / Okuma: 8.0 / Yazma: 7.0 veya üzeri notlar aldıgınız takdirde göçmenliğiniz mümkündür. Acık ogretim mezuniyetinizle beraber ise 7.0 / 7.5 / 8.0 / 7.0
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
xcadet
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen xcadet »

Merhabalar arkadaşlar, yöneticiye ve size birkaç sorum olacak.
Bu sorularımı daha önce çeşitli forum sitelerinde bolca araştırdım ancak net bir cevap alamadım. Bilgi kirliliği var sanırım.
1. Soru: Kanadaya turizm/eğitim vizesiyle gidip orada havaalanında büroya başvurarak sığınma talebi işlemleri en baştan en sona nasıl seyrediyor? (Sığınma kabul edilmesi için geçerli sebeplerin olduğunu varsayarak örneğin: din,dil,ırk ayrımcılığı, can güvenliği vs)
2. Soru: Kabul edildikten sonra Türkiye’de gelişen herhangi bir ailevi ölüm gibi durumunda ülkenin politikası katı mıdır? Örneğin kişinin annesi vefat etti ve birkaç günlüğüne ülkesine girmek istiyor. Girebilir mi?
3. Soru: Yine Türkiye’de gelişen olumlu durumlar neticesinde kişinin bahsettiğimiz can güvenliği ayrımcılık vs. sıkıntılarının ortadan kalkması durumunda tekrar türkiyeye dönmek istemesi konusunda yaklaşımları nedir?

Çok teşekkür ediyorum.

Saygılar..
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

xcadet yazdı: Aralık 26, 2017, 3:15 pm Merhabalar arkadaşlar, yöneticiye ve size birkaç sorum olacak.
Bu sorularımı daha önce çeşitli forum sitelerinde bolca araştırdım ancak net bir cevap alamadım. Bilgi kirliliği var sanırım.
1. Soru: Kanadaya turizm/eğitim vizesiyle gidip orada havaalanında büroya başvurarak sığınma talebi işlemleri en baştan en sona nasıl seyrediyor? (Sığınma kabul edilmesi için geçerli sebeplerin olduğunu varsayarak örneğin: din,dil,ırk ayrımcılığı, can güvenliği vs)
2. Soru: Kabul edildikten sonra Türkiye’de gelişen herhangi bir ailevi ölüm gibi durumunda ülkenin politikası katı mıdır? Örneğin kişinin annesi vefat etti ve birkaç günlüğüne ülkesine girmek istiyor. Girebilir mi?
3. Soru: Yine Türkiye’de gelişen olumlu durumlar neticesinde kişinin bahsettiğimiz can güvenliği ayrımcılık vs. sıkıntılarının ortadan kalkması durumunda tekrar türkiyeye dönmek istemesi konusunda yaklaşımları nedir?

Çok teşekkür ediyorum.
Saygılar..
- Gorevli ciddi olarak bahsettiğiniz ve evraksal olarak desteklediğiniz soruna ikna olmalıdır,İknası sonrası yine kendi insiyatifinde mahkemeye sevk edebilir yada karantina prosedürü uygulayarak sevkinizi gercekleştirir.
- Karantina sureniz bitiminde gecici oturum hakkı düzenlenir ve nihayi sonuc beklersiniz yada mahkeme sevk edilmişse bu mahkemenin yapılmasını beklersiniz.
- Her iki aşamada da mahkeme sonucu yada karantina beklenmesi sonunda karar olumlu cıkar ise Permanent Resident hakkına sahip olursunuz.
- PR olduktan sonar istediginiz ülkeye seyahat edebilirsiniz.
- Karantina yada Mahkeme süresince gitmeniz tavsiye edilmez!
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
xcadet
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

İlginiz için teşekkür ederim.
Peki bu süreçler ne kadar sürede tamamlanır. Karantina ve PR olma süreci?
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

xcadet yazdı: Aralık 26, 2017, 4:06 pm İlginiz için teşekkür ederim.
Peki bu süreçler ne kadar sürede tamamlanır. Karantina ve PR olma süreci?
Herşeyin olumlu gitmesi durumunda minimum 1 maksimum 3 yıl içinde
Saygılarımızla,

xcadet
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Başka önerdiğiniz bir site,forum gibi mecralar var mıdır acaba?
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

xcadet yazdı: Aralık 26, 2017, 8:23 pm Başka önerdiğiniz bir site,forum gibi mecralar var mıdır acaba?
Merhaba,
Bu konuda tek yetkili mercii bakanlıgımızdır. www.cic.gc.ca
Saygılarımızla,

“KANADA GÖÇMENLİK BAŞVURUSU” sayfasına dön