Kanada'da Lise Okumak

Kanada'da eğitim ve öğrenim hakkında tüm merak ettiklerinizi paylaşacağız. Kanada'da dil eğitimi, Kanada'da İngilizce eğitim, Kanada'da lise, Kanada'da kolej, Kanada'da üniversite, Kanada'da doktora yada yüksek lisans
erkam
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Kanada'da Lise Okumak

Okunmamış mesaj gönderen erkam »

Öncelikle merhaba. Ben Türkiye'de 12. sınıfa yeni geçtim, 17 yaşındayım. Ailem Kanada göçmenliğine başvurmayı düşünüyor. Kanada'ya göçmen olarak gidersek ben orada 12. sınıf olarak liseye devam edebilir miyim yoksa sistemleri başka bir şekilde mi çalışıyor ? Teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Re: Kanada'da Lise Okumak

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

erkam yazdı:Öncelikle merhaba. Ben Türkiye'de 12. sınıfa yeni geçtim, 17 yaşındayım. Ailem Kanada göçmenliğine başvurmayı düşünüyor. Kanada'ya göçmen olarak gidersek ben orada 12. sınıf olarak liseye devam edebilir miyim yoksa sistemleri başka bir şekilde mi çalışıyor ? Teşekkürler.
Sayın Erkam merhaba,
Aileniz ile ülkemize göçmen statunuzle beraber geldiğinizde yaşayacagınız sehirde gideceginiz okulunuzda eger Ingilizce yada Fransızca bilginiz ve yine en son Turkıye'de okudugunuz okuldaki dersleriniz ( Transcript alınız ve Cevirtiniz) denk gelir ve yeterli bulunursa yasınıza uygun olan sınıftan okumaya devam edeceksiniz. Hayır dil yeterliliği vs eksik olur isede bunu kapatacak bir süre farklı eğitim alacaksınız.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
Fulya
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen Fulya »

Merhaba. Biz PR sahibi bir aileyiz. Cocugumuz Kanadaya tasindigimizda 8. sinifa gecmis olacak. Yukarida bahsettiginiz kadariyla transcript ve cevirisi isteniyormus. Bunu bilmemiz cok iyi oldu. Bunun disinda tasinirken buradayken hazirlamamiz gereken baska bir belge var mi acaba? tesekkurler.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

Fulya yazdı: Temmuz 9, 2018, 2:24 pm Merhaba. Biz PR sahibi bir aileyiz. Cocugumuz Kanadaya tasindigimizda 8. sinifa gecmis olacak. Yukarida bahsettiginiz kadariyla transcript ve cevirisi isteniyormus. Bunu bilmemiz cok iyi oldu. Bunun disinda tasinirken buradayken hazirlamamiz gereken baska bir belge var mi acaba? tesekkurler.
Sayın Fulya merhaba,
Mecbur olmasada aşı kartı ve öğretmenlerinden tavsiye mektubları alabilirsiniz. ( Ingilizce cevirisi ile birlikde)
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY

“KANADA'DA EĞİTİM” sayfasına dön