degerli görüşlerinizi bekliyorum

Kanada'da eğitim ve öğrenim hakkında tüm merak ettiklerinizi paylaşacağız. Kanada'da dil eğitimi, Kanada'da İngilizce eğitim, Kanada'da lise, Kanada'da kolej, Kanada'da üniversite, Kanada'da doktora yada yüksek lisans
yesill
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen yesill »

Merhaba herkese.
Uslubum ve yazim bicimi icin oncelikle ozur dilerim hepinizden

2 hafta sonra 23ocakda dil egitimi icin torontoya gelicem.

Acaba benim gibi baslangic seviyesindeki birisi 6 ay gibi bir surede gozle gorulur dil bilgisine sahip olabilir mi?
Birde ilk ay aile yani konaklayacagim, acaba sonraki aylarda nasil bi konaklama onerirsiniz. Simdiden tesekkurler
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

yesill yazdı:Merhaba herkese.
Uslubum ve yazim bicimi icin oncelikle ozur dilerim hepinizden

2 hafta sonra 23ocakda dil egitimi icin torontoya gelicem.

Acaba benim gibi baslangic seviyesindeki birisi 6 ay gibi bir surede gozle gorulur dil bilgisine sahip olabilir mi?
Birde ilk ay aile yani konaklayacagim, acaba sonraki aylarda nasil bi konaklama onerirsiniz. Simdiden tesekkurler
Sayın Yesill merhaba,
Oncelikle eğitim hayatınızın basarılı olmasını dileriz. Bahsetmiş oldugunuz sürede gozle gorulur bir dil seviyesine ulaşmanız tabiki mümkündür; egerki siz gercekten bu sürecte size verilen egitimi ciddiye alır ve derslerinize gerektigi gibi calısırsanız. Ayrıca aile yani ikametinizde size bu konuda ekstra yardım saglayacaktır ( Eger aile Ingilizce konusan bir aile ise) aile yaşamaya baslayınız davranıs ve yasayıs ve fiyat olarakda sizin ihtiyaclarınızı karsılıyorsa aile yanında kalmaya devam ediniz. Cunku, burada olusturacagınız dostluklar, arkadaslıklar size her zaman tecrube ve kişisel olarak yardımcı olacaktır. Ama kendi basınıza bir kira oda ev vs cıkısınızda ise yalnız kalacaksınız.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY

“KANADA'DA EĞİTİM” sayfasına dön