Kanada'da Lisans

Kanada'da eğitim ve öğrenim hakkında tüm merak ettiklerinizi paylaşacağız. Kanada'da dil eğitimi, Kanada'da İngilizce eğitim, Kanada'da lise, Kanada'da kolej, Kanada'da üniversite, Kanada'da doktora yada yüksek lisans
osmæn
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Kanada'da Lisans

Okunmamış mesaj gönderen osmæn »

Arkadaşlar ben Kanada'da lisans eğitimi almak istiyorum bölüm olarak mühendislik düşünüyorum önüme çıkan sadece 1 engel var oda lisede almış olduğum kötü notlar ama şöyle bir açıklamam olacak lisede bir takım sorunlar yaşadım (disiplin ile ilgili değil) ondan dolayı başarılı bir lise hayatı yaşamadım benim ne yapmam gerekiyor bu süreçde hangi okullara başvurayım birde türkiyede denklikte almak istiyorum.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Kanada'da Lisans

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

osmæn yazdı:Arkadaşlar ben Kanada'da lisans eğitimi almak istiyorum bölüm olarak mühendislik düşünüyorum önüme çıkan sadece 1 engel var oda lisede almış olduğum kötü notlar ama şöyle bir açıklamam olacak lisede bir takım sorunlar yaşadım (disiplin ile ilgili değil) ondan dolayı başarılı bir lise hayatı yaşamadım benim ne yapmam gerekiyor bu süreçde hangi okullara başvurayım birde türkiyede denklikte almak istiyorum.
Merhaba,
Hedefinizi ilk once 2 yıllık bolumler olarak tercihleyin, iki yıllık bolum sonrasıda eger bu mezuniyetiniz hedeflediğiniz kariyeri kapsamıyorsa bu mezuniyetinizin verdigi avantaj ile lisans egitiminize geciş yapınız.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY

“KANADA'DA EĞİTİM” sayfasına dön