Toronto dil okullari yardim?

Kanada'da eğitim ve öğrenim hakkında tüm merak ettiklerinizi paylaşacağız. Kanada'da dil eğitimi, Kanada'da İngilizce eğitim, Kanada'da lise, Kanada'da kolej, Kanada'da üniversite, Kanada'da doktora yada yüksek lisans
ahmruf
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen ahmruf »

merhabalar 2009 da vancouver da bulunmustum ama direct ucuslar oldugu icin istanbul dan toronto bu yuzden toronto ya mayis gibi gelmeyi ve yaz sonuna kadar tekrar bir dil egitmi dusunuyorum..

burda yasamis yada haala yasamakta olan tecrubeli arkadaslara okullar hakkinda sorum olucak ILSC ve ILAC disinda pek bi okul goremedim internette bunlar iyi okullarmidir? bunun disinda baska iyi okul bilen varsa yazarlarsa sevinirim, birde toronto universitesinin els programina baktim 1 term yani 3 ay gbi 5800cad istiyorlar, baska universite yada college els programi hakknda bilgisi olan arkadaslarin onerilerini ve yardimi bekliyorum..
cebeca
AZ DENEYİMLİ ÜYE
AZ DENEYİMLİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen cebeca »

ahmruf yazdı:merhabalar 2009 da vancouver da bulunmustum ama direct ucuslar oldugu icin istanbul dan toronto bu yuzden toronto ya mayis gibi gelmeyi ve yaz sonuna kadar tekrar bir dil egitmi dusunuyorum..

burda yasamis yada haala yasamakta olan tecrubeli arkadaslara okullar hakkinda sorum olucak ILSC ve ILAC disinda pek bi okul goremedim internette bunlar iyi okullarmidir? bunun disinda baska iyi okul bilen varsa yazarlarsa sevinirim, birde toronto universitesinin els programina baktim 1 term yani 3 ay gbi 5800cad istiyorlar, baska universite yada college els programi hakknda bilgisi olan arkadaslarin onerilerini ve yardimi bekliyorum..
ben Hansa Lang Center'e gittim ve memnun kaldim.

centennial college, george brown college, seneca college bakabilirsin.

fiyatlar genelde ayni seyrediyor..
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

ahmruf yazdı:merhabalar 2009 da vancouver da bulunmustum ama direct ucuslar oldugu icin istanbul dan toronto bu yuzden toronto ya mayis gibi gelmeyi ve yaz sonuna kadar tekrar bir dil egitmi dusunuyorum..

Sayın Ahmruf merhaba,

Bakınız: http://www.accessenglish.com/
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
ahmruf
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen ahmruf »

tesekkurler excellans, fiyatlar uygun... eğitim nasil bi bilginiz varmidir?
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

ahmruf yazdı:tesekkurler excellans, fiyatlar uygun... eğitim nasil bi bilginiz varmidir?
Sayın Ahmruf merhaba,
Eğitim olarak Access okullarını 2009 yılından beri tanımaktayız, Turk ogrencilerin cok olmayısı - ogretmenlerinin Kanadalı olusu, okul kurumunun direct ögrenci yanında ve eğitimin öğrenci gelişimine ve ihtiyacına gore sunumu diger okullardan farkı ve artısı olarak önünüze cıkacaktır. Ayrıca okulun yer ve konum rahatlıgı ve diger programlara kolaylıkla geciş sunumuda diger özellikleri olacaktır.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY

“KANADA'DA EĞİTİM” sayfasına dön