BİZ VE KANADA
ANA SAYFA
EĞİTİM
SORU CEVAP
ÖZEL MESAJ
FORUM
HAKKIMIZDA
ENGLISH
SITEMAP
PARTNERLERİMİZ
BİZ ve KANADA
Dürüst ve Açıkca
İLETİŞİM

 

 

 

 

HAKKIMIZDA

''Biz ve Kanada'' Türkiye'de yaşayan yada Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olup diğer ülkelerde iş, eğitim gibi nedenlerle bulunan vatandaşlarımızın, ailelerin son yıllarda özellikle 2005 yılı sonrası Türkiye haricinde başka bir ülke de yaşamlarını sürdürmek için yaptıkları araştırmalar, başvurular, geçiş çabaları sonucu;  2007 yılında alt yapısı ve araşatırmaları başlamış ve 2010 yılında da sizler ile doğruluk ve dürüstlüğün yanında tanışma fırsatı bulmuştur. ''Biz ve Kanada'' başlıca şu özelliklere sahiptir ve bunlardan kesinlikle ödün vermeme kararı almıştır.

- Yüzde yüz açıklık!!
- Yüzde yüz gerçek ve doğru ulaşılabilinir legal kaynaklar (www.cic.gc.ca)
- Vaat tabanlı değil; reel tabanlı destek
 

''Biz ve Kanada'' ekibi kesinlikle danışman, danışmanlık şirketi değildir!!. ''Biz ve Kanada'' sadece ve sadece doğru, gerçek, dürüst bir yardım ortamıdır.


''Biz ve Kanada'' ekibi olarak fazla konuşmanın yada anlatmanın sonuç sağlamayacağını çok iyi biliyoruz. Bu yüzden amacımız, yapacaklarımız belli diyerek ''Biz ve Kanada'' ile tanıştığınızdan dolayı teşekkür ederiz.
 

''Biz ve Kanada'' ekibi sizlere Kanada vizesi, Kanada vize başvuruları, Kanada göçmenlik statüsü, Kanada göçmenlik başvurusu ve Kanada'da eğitim hakkında merak ettikleriniz ve bu süreç hakkında devam eden süreç boyunca yardımcı ve bilgi vermeye hazırdır. Yapmanız gereken sadece bizlere ulaşmak...
 

Saygılar, ''Biz ve Kanada'' ekibi adına: Excellans                            info@bizvekanada.com

                                                                                                 www.kanadavebiz.com

                                                                                                                                                 Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Violation Search

 

göçmenlik, vize, yurtdışında eğitim, kanada ingilizce, gocmenlik, yurtdışı egitim, kanada göçmenlik, kanada konsolosluğu, vize işlemleri, kanada'ya vize, kanada vizesi, kanada'da eğitim, kanada'da üniversite, kanada'da dil okulu, kanada dil okulları, kanadada egitim, kanada göçmenliği, kanada göçmenlik başvurusu, vize bilgileri, vize işlemleri, kanada göçmen, kanada dil okulları, kanada vatandaşlığı, göçmen vizesi, işçi vizesi, kanadaya işçi vizesi, kanada dil kursları, kanada liseleri, kanada kolejleri, kanada'da tatil, konsolosluk vize işlemleri, kanada göçmen alımı, kanadaya göçmen alımı, kanada için göçmenlik, kanadaya nasıl gidilir, kanadaya iltica, kanada göçmenlik testi, kanada vizesi için gerekli evraklar, kanada, kanada'da, kanadaya, kanada göçmenlik şartları, kanada göçmenlik haberleri, kanada göçmenlik puanlaması, kanada öğrenci vizesi, kanada turist vizesi, kanada işçi vizesi, kanada göçmen vizesi, kanada iş vizesi,kanada hakkında, kanada herşey, kanadada yaşamak, kanadada maaş

BİZ VE KANADA ANA SAYFA EĞİTİM SORU CEVAP ÖZEL MESAJ FORUM HAKKIMIZDA ENGLISH SITEMAP PARTNERLERİMİZ